Fetullahçılar Ay'a çıkıyor!

Dörde bölündüğü bilinen FETÖ'de yaşanan iç mücadele devam ederken, örgüt üyeleri sosyal medyada "bölünmüyoruz" propagandasına başladı. FETÖ'cü Mansur Turgut, paylaştığı videoda "Biz hocaefendinin fikirlerini dünyanın her tarafına taşıyacak. Yetmezse Ay'a ulaşacağız. Çatlayın patlayın" dedi.

Fetullahçılar Ay'a çıkıyor!

Yurtdışına kaçan örgüt üst düzey yöneticisi 150’ye yakın isim, FETÖ elebaşı Gülen’in ölümü sonrasına hazırlanırken birbiriyle kıyasıya savaşıyor. Hürriyet yazarı Nedim Şener, dünkü yazısında bir liste yayınlayarak "Tespitlere göre FETÖ üst düzey yönetimi şimdilik dörde bölünmüş durumda" demişti.

Örgüt içindeki mücadelenin kamuoyuna yansımasıyla terör örgütü FETÖ, "Bölünmüyoruz" propagandasına başladı.

Nedim Şener'e yanıt veren örgüt üyesi Mansur Turgut, sosyal medyada yayınlanan videosunda "Cemaatin bölünmediğini ve Fetullah Gülen ölünceye kadar böyle bir şeyin söz konusu olmadığını" iddia etti. "Biz hocaefendinin arkasında bir bütün olarak yaşamaya devam edeceğiz" diyen FETÖ'cü "Biz hocaefendinin fikirlerini dünyanın her tarafına taşıyacak. Yetmezse Ay'a ulaşacağız. Çatlayın patlayın" dedi.

FETÖ'cüye yanıt veren Nedim Şener ise "Hayır, ben de zaten parçalanmanın FETÖ elebaşı ölümünden sonra olacağını çatışmanın da bunu gösterdiğini yazdım. Bu arada FETÖ’cülerin Ay’a gitmeyi hedeflediklerini de öğrendik:)))" diye yanıt verdi.

İşte dörde FETÖ'cüler listesi...