Fincancı HDP’ye yakın gazeteye konuştu: KHK’lıları göreve iade edin

featured

Ergenekon ve Balyoz kumpaslarında FETÖ’nün yanında yer alan, Türkiye’yi “soykırımcı” ilan eden ve TSK’ya karşı Hendekçileri koruyan Şebnem Korur Fincancı yine tepki çekecek açıklamalar yaptı. HDP’ye yakınlığıyla bilinen Yeni Yaşam Gazetesi’ne konuşan Fincancı, KHK’lıların göreve iade edilmesini istedi.

VERYANSIN TV

Türkiye’ye ve Türk ordusuna kurulan Ergenekon kumpasına destek veren 300 sözde “aydın”ın imzaladığı bildiriye imza atan Türk Tabipler Birliği Başkanı Şebnem Korur Fincancı HDP’ye yakın Yeni Yaşam Gazetesi’ne konuştu.

Vatansever subay ve aydınların yargılandığı düzmece Ergenekon davasında sanıklara karşı müdahil olan ve Türkiye’yi soykırımcı ilan eden açıklamalarıyla tepki çeken Fincancı KHK’lıların göreve iade edilmesini istedi.

Fincancı “Kanun Hükmünde Kararnamelerle bir gecede atılmış deneyimli sağlık çalışanları var. Haklarında hiçbir soruşturma olmadan atılmış bu insanlar.” ifadelerini kullandı. 

Fincancı HDP’ye yakın gazeteye konuştu: KHK’lıları göreve iade edin

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

4 Yorum

 1. 2 sene önce

  Desenize sayın Arınç ve Küçük ile bir şekilde Pişti oldular.

 2. 2 sene önce

  Buna değil,bunu Turk tabipler birliğinin başına oturtanlsra sözüm.siz mi şifa vereceksiniz.teristin yaninda olan da terore destek veren dtdeeröristir.Karda kışda,sogukta sıcakta dag taş demeden,yuvasından gunlerce ayrı terörist peşindeki koç yiğitlerimiz birer birer bu fistanli sıçanları geberttikten sonra sizden de hesap sorulacaktır inşaAllah

 3. 2 sene önce

  Dilerim, bütün doktorların katılımının şart olduğu yeni, temsil kabiliyeti yüksek bir seçim sistemi oluşturulur. Bu hainleri biz doktorlar seçmiyoruz. Hiçbir hain Türk doktorlarını temsil edemez. Bu zatı da temsilcimiz olarak görmüyoruz.

 4. 2 sene önce

  Lütfen örgütlenip indirin şunları aşağı hocam. Bu rezillerin Türk hekimlerini temsil etmediğini biliyoruz; ama fiilen bildiğimiz bu durum maalesef resmiyette gerçekleşmiyor. Vatansever hekimler olarak gerekeni bir an önce yapın da biz de bu yapıyı “Türkiye Terörist-Hekimler Birliği” olarak görmekten kurtulalım.

Giriş Yap

Veryansın TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!