Galatasaray’da görkemli imza töreni: 25 bin kişi izledi

Galatasaray Futbol Takımı'nda yeni transferler için imza töreni düzenlendi.

Galatasaray’da görkemli imza töreni: 25 bin kişi izledi
( Serhat Çağdaş – Anadolu Ajansı )\n
Galatasaray Kulübü, yeni transferleri için Türk Telekom Stadı’nda imza töreni düzenledi. Törene Galatasaraylı taraftarlarlar ilgi gösterdi. ( Serhat Çağdaş – Anadolu Ajansı )

Türk Telekom Stadı’nda taraftarların önünde düzenlenen törende, sarı-kırmızılı takımın kadrosuna dahil edilen Radamel Falcao, Mario Lemina, Emre Mor, Jean Michael Seri, Adem Büyük, Okan Kocuk, Taylan Antalyalı, Şener Özbayraklı ve bonservisi alınan Christian Luyindama ile sözleşme imzalandı.

Sarı-kırmızılıların yeni transferlerinden Steven Nzonzi, Ryan Babel, Florin Andone ve Jimmy Durmaz ülkelerinin milli takımlarında bulundukları için imza törenine katılmadı.

Galatasaray Kulübü, yeni transferleri için Türk Telekom Stadı’nda imza töreni düzenledi. Törene yeni transfer Mario Lemina da katıldı. ( Serhat Çağdaş – Anadolu Ajansı )

Törende sahaya tek tek davet edilen futbolcular, taraftarlara “üçlü” çektirdikten sonra saha içinde kurulan platformda yerlerini aldı. Ardından Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, ikinci başkan Abdurrahim Albayrak ve başkan yardımcısı Yusuf Günay platforma çıktı. Daha sonra taraftarın önünde yeni transferlerle sözleşme imzalandı.

Galatasaray Kulübü, yeni transferleri için Türk Telekom Stadı’nda imza töreni düzenledi. Törene yeni transfer Şener Özbayraklı da katıldı. ( Serhat Çağdaş – Anadolu Ajansı )

Nzonzi, Babel, Andone ve Jimmy Durmaz’ın mesajları skorbordlardan paylaşıldı.

Galatasaray Kulübü, yeni transferleri için Türk Telekom Stadı’nda imza töreni düzenledi. Törene Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz (ortada), Galatasaray Spor Kulübü 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak (solda) ve Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Yusuf Günay da (sağda) katıldı. ( Serhat Çağdaş – Anadolu Ajansı )

Başkan Cengiz, törende taraftara hitaben yaptığı konuşmada, şunları kaydetti:

“Galatasaray’ımızın değerli mensupları, sevgili evlatları, fedakar taraftarımız, en büyük camia. Gergin bir transfer döneminin ardından sizlerin desteği ve istekleri doğrultusunda sahada mücadele edecek Galatasaraylı aslanları huzurunuza getirmekten çok büyük onur duyuyoruz. Bize verdiğiniz manevi destek için sizlere çok teşekkür ederiz. Taraftarımızın isteğini, TFF’nin yapılandırması çerçevesinde en ucuz transferlerle halletmeye çalıştık. Özellikle Falcao transferinde, maaşının belli bir kısmını yüklenen sponsorumuz Nef’e teşekkür ediyorum. Ne mutlu ki Galatasaraylıyız. Ne mutlu Galatasaraylılara. İyi ki varsınız.”

Galatasaray Kulübü, yeni transferleri için Türk Telekom Stadı’nda imza töreni düzenledi. Törene yeni transfer Radamel Falcao da katıldı. ( Serhat Çağdaş – Anadolu Ajansı )

 

Teknik direktör Fatih Terim’in doğum gününü kutlayan Cengiz, “Bu aslanlarla birlikte, aslanların başındaki sevgili hocamız Fatih Terim’in doğum gününü kutluyorum. Fatih hocamızın Galatasaray’la sürekli olarak şampiyonluklara yürümesini diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Galatasaray Kulübü, yeni transferleri için Türk Telekom Stadı’nda imza töreni düzenledi. Törene yeni transfer Radamel Falcao (solda) ve Galatasaray Spor Kulübü 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak da (sağda) katıldı. ( Serhat Çağdaş – Anadolu Ajansı )

– Falcao’ya yoğun ilgi

Galatasaraylı taraftarlar, törende Kolombiyalı futbolcu Radamel Falcao’ya yoğun ilgi gösterdi.

Taraftarlar, Falcao’nun ismi anons edildiğinde meşaleler yakıp, tezahüratlarda bulundu. Uzun süre sahada kalarak tribünleri dolaşan Kolombiyalı futbolcu, taraftarların sevgi gösterisine coşkulu bir şekilde karşılık verdi.

 

Galatasaray Kulübü, yeni transferleri için Türk Telekom Stadı’nda imza töreni düzenledi. Törene yeni transfer Radamel Falcao da katıldı. ( Serhat Çağdaş – Anadolu Ajansı )

Galatasaraylı taraftarlar, imza töreninde teknik direktör Fatih Terim’e sevgi gösterisinde bulundu.

Taraftarlar, bugün 66. yaşına giren tecrübeli teknik adam lehine uzun süre tezahürat yaptı. Skorbordlarda görüntülerine yer verilen Terim’in doğum günü yapılan anonsla kutlandı.

Bu arada imza törenini 25 bin taraftarın takip ettiği açıklandı.

Galatasaray Kulübü, yeni transferleri için Türk Telekom Stadı’nda imza töreni düzenledi. Törene Galatasaray Spor Kulübü 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak (sağda) ve yeni transfer Radamel Falcao da (solda) katıldı.
( Serhat Çağdaş – Anadolu Ajansı )

Galatasaray Kulübü, yeni transferleri için Türk Telekom Stadı’nda imza töreni düzenledi. Törene Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz (solda), Galatasaray Spor Kulübü 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak (sağda) ve yeni transfer Radamel Falcao da (ortada) katıldı.
( Serhat Çağdaş – Anadolu Ajansı )