Fenerbahçe'den sonra Galatasaray veTrabzonspor'da da pozitif vaka!

Fenerbahçe ve Galatasaray, koronavirüs ile sarsılmıştı, Trabzonspor’da da 1 futbolcunun koronavirüs testi sonucu pozitif çıktı.

Fenerbahçe'den sonra Galatasaray veTrabzonspor'da da pozitif vaka!

Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Futbol A Takımımızın Covid-19 test sonuçları hakkında

Kulübümüz tarafından 2020-2021 sezonu öncesi Galatasaray Futbol Takımı oyuncuları, teknik heyetimiz, performans, sağlık, idari ve destek kadrolarındaki çalışanlarımız için sponsor hastanelerimiz Medical Park'ın ve Liv Hospital'ın katkılarıyla tatil dönüşü yapılan Covid-19 PCR testleri sonrası, iki oyuncumuzun sonuçlarının pozitif olduğu tespit edilmiştir.

Klinik şikayeti olmayan oyuncularımız için izolasyon ve tedavi sürecine başlanmıştır.

Konu ile ilgili yeni bir gelişme oldukça kamuoyu bilgilendirilmeye devam edilecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Galatasaray Spor Kulübü."

TRABZONSPOR'DA BİR OYUNCU KORONAVİRÜSE YAKALANDI

Bir koronavirüs şoku da Trabzonspor'da yaşandı. Bordo-mavili kulüp bir futbolcusunun testinin pozitif çıktığını duyurdu. 

Kulüpten yapılan açıklama:

Trabzon’da bulunan Futbol A takımımızdaki bir oyuncumuzun, COVID-19 belirtileri hissetmesi nedeniyle yaptırdığı PCR testi pozitif çıkmıştır. Genel sağlık durumu iyi olan futbolcumuz ev izolasyonuna alınmış ve tedavisine başlanmıştır.

17.08.2020 tarihinde yeni sezon hazırlıkları için tesislerimizde toplanacak olan takımımıza aynı gün guruplar halinde rutin Covid 19 test uygulaması yapılacaktır.

FENERBAHÇE DE DÜN KORONAVİRÜSE YAKALANAN OYUNCUSU OLDUĞUNU DUYURMUŞTU

Fenerbahçe spor kulübü önceki gün 'Trabzon’da bulunan Futbol A takımımızdaki bir oyuncumuzun, COVID-19 belirtileri hissetmesi nedeniyle yaptırdığı PCR testi pozitif çıkmıştır. Genel sağlık durumu iyi olan futbolcumuz ev izolasyonuna alınmış ve tedavisine başlanmıştır. 17.08.2020 tarihinde yeni sezon hazırlıkları için tesislerimizde toplanacak olan takımımıza aynı gün guruplar halinde rutin Covid 19 test uygulaması yapılacaktır.' açıklamasında bulunmuştu.