Galatasaray’dan Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak açıklaması

Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Tunç Üner, 'Abdurrahim Albayrak ve Fatih Terim'in son testleri negatif. Yakında taburcu olacaklar' ifadelerini kullandı. Albayrak ve Terim'in kızı Buse Terim ise sonuçların belli olmadığını söylediler.

Galatasaray’dan Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak açıklaması

Galatasaray’da 2. Başkan Abdurrahim Albayrak’ın ardından Fatih Terim’in de koronavirüs testinin pozitif çıkmıştı. Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Tunç Üner yaptığı açıklamada her iki ismin son testlerinin negatif çıktığını belirtti.

Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Tunç Üner, “Abdurrahim Albayrak ve Fatih Terim’in son testleri negatif. Yakında taburcu olacaklar.” ifadelerini kullandı.

ÇİN’DEN GELEN İLACI KULLANIYOR

‘Öksürük’ şikayeti ile hastaneye gelen Fatih Terim’in şu anda bu problemin bittiği belirtildi. Teknik direktör Terim’in bir süre daha gözetim altında tutulması beklenirken, tecrübeli çalıştırıcının bu süreçten sonra taburcu olabileceği kaydedildi.

Eşi Şükran Albayrak ile birlikte test sonuçları pozitif çıkan Abdürrahim Albayrak’ın da hastane günleri sürüyor Galatasaray ikinci başkanının tedavisinde Çin’den salgın için getirilen ilaçların kullanıldığı ifade edildi.

ALBAYRAK: TEST SONUCUM HENÜZ GELMEDİ

Koronavirüs testi pozitif çıktıktan sonra hastanede tedavisi süren Albayrak, sağlık durumuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

İkinci testin sonucunun henüz belli olmadığını belirten Albayrak, “Son yapılan test sonuçlarım henüz gelmemiştir. Gelir gelmez herkesi bilgilendireceğim. Tekrar hepinize çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

BUSE TERİM: TEST SONUCU GELMEDİ

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in kızı Buse Terim, babasının son durumu ile ilgili bir açıklama yaptı.

Buse Terim, babasının test sonuçlarının negatif çıktığı ile ilgili çıkan haberleri yalanladı.

Buse Terim, tweet’inde, “Babamın yeni yapılan test sonuçları henüz gelmedi, ve testi henüz sonuçlanmadı. Bu haber şu an için doğru değil. Hala hastanede tedavisine devam ediliyor. Güzel haberler gelince yine paylaşmak ümidi ile” ifadelerini kullandı.