Galatasaray’dan Ozan Tufan’a gönderme

Süper Lig'in 23. haftasında Fenerbahçe - Galatasaray derbisinin ardından takım kaptanlarından Ozan Tufan, karşılaşmanın hakemi Halil Umut Meler için söylediklerine Galatasaray'dan üstü kapalı eleştiri geldi.

Galatasaray’dan Ozan Tufan’a gönderme

 

Meler’e tepki gösteren Tufan, “Burada söylenecek bir şey yok! Konuşacak birisi varsa o da Halil Umut Meler. Maç başından bu yana Serdar Aziz ile bana ‘Çok itiraz ediyorsunuz, sarı kart göstereceğim’ diyor. Böyle bir şey olabilir mi ya, böyle bir şey olabilir mi ya? Halil Umut Meler çok sempatik bulduğum hakem ama buraya başka şeyle gelmiş! Bir tarihi burada yok ettiler!”

“Futbol yok sahada, Ömer Bayram milli takımdan arkadaşım diyor ki hakem buraya gelirken iyi niyetli gelmemiş, size de bize de… Bunu Galatasaraylı oyuncu diyor. TFF gözlemcisi Galatasaray maç kazandı diye videoya çekiyor. Böyle bir şey olabilir mi ya, böyle bir şey olabilir mi ya? Ben ceza alabilirim çok umrumda değil ama konuşmak zorundayım. Dudağım kanıyor, kart yok! Böyle bir şey olabilir mi ya?” diye konuşmuştu.

Ozan’ın sık sık tekrar ettiği “Böyle bir şey olabilir mi ya” sözleri sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı.

Derbi galibi Galatasaray ise bugün Ozan ile ilgili üstü kapalı bir göndermede bulundu. Sarı-kırmızılı ekip Twitter’dan ‘Böyle bir şey olabilir mi ya?’ yazarak derbide gol atan futbolcuların fotoğraflarını tweet attı. G.Saray bu tweetinin altına bir de anket başlatarak ‘Olabilir, Olamaz’ seçeneklerini koydu.

GALATASARAY’DAN GÖNDERME