Gazeteci Toygun Atilla’dan Can Ataklı’ya ‘namus’ yanıtı

Hürriyet Gazetesi Muhabiri Toygun Atilla, Tele 1 programcısı Can Ataklı’nın kendi haberiyle ilgili 'namusunuz olacak' sözlerine, 'Hangi habercilik namusundan bahsediyorsunuz Can Ataklı? Uzan’ın yanında yaptığınızdan mı? Azıcık zeka gösterin' yanıtını verdi.

Gazeteci Toygun Atilla’dan Can Ataklı’ya ‘namus’ yanıtı

VERYANSIN TV

Gazeteci Can Ataklı, Gazeteci Toygun Atilla’nın bugün Hürriyet gazetesinin sürmanşetinde yer alan “Beni yakan FETÖ’cü savcıyı gördüğüm an” başlıklı haberine çok ağır ithamlarda bulundu.

Can Ataklı, “10 yıl önce yurtdışına kaçtı dediğin adama şimdi gitti diyorsun. Görüyorsunuz değil mi, burada bile ayrımcılık. 2009’da bu haber ‘kaçtı’. Şimdi ‘gitti’. Niye? 10 yıl sonra bunun iğrenç bir kumpas olduğu anlaşılınca hak teslim edildi. Bunu bizim gibi her dakika söyleme cesareti ve dürüslüğünü göstereceksin. Bu namusu göstereceksin. Böyle bir şey olmayınca…” ifadelerini kullandı.
Hürriyet gazetesine “yandaş ve yalaka takımı” diyen Ataklı, “Ahlak ve namus her dönem olmalı, zeka da öyle”  ifadelerini kullandı.

Ataklı’nın Tele 1’deki canlı yayında söylediği sözlerine Toygun Atilla sosyal medya hesabından şöyle yanıt verdi: “Hangi habercilik namusundan bahsediyorsunuz Can Ataklı? Uzan’ın yanında yaptığınızdan mı? Açın lütfen Hürriyet’in 10 yıl önceki manşetlerini ve özellikle altında Toygun Atilla imzası olan haberlere bir göz gezdirin. Hürriyet üzerinden muhalefet çok ucuz. Azıcık zeka gösterin.”