Gelecek Partisi’nin il başkanı İzmirlilere seslendi: Beni alkol içenlerle aynı masada görebilirsiniz

Gelecek Partisi İzmir İl Başkanı Serhat Mustafa Şener “Beni her zaman bir sahil şeridinde alkol tüketen arkadaşların masasında da görebilirsiniz, sahile sandalye atıp oturan arkadaşların masasında da görebilirisiniz." dedi.

Gelecek Partisi’nin il başkanı İzmirlilere seslendi: Beni alkol içenlerle aynı masada görebilirsiniz

Gelecek Partisi İzmir İl Başkanı Serhat Mustafa Şener Egedesonsöz’den Muhittin Akbel ve Oktay Güçtekin’in haberine göre kent siyaseti hakkında açıklamalar yaptı.

İzmirlilere seslenen Şener, "İnsanların ne içtiğine, ne yediğine karışmak, haddimize değil. İzmirliler, beni içki içen arkadaşlarla aynı masada görebilir. Hiç kimsenin dışarıda ne yaptığı, ne içtiği, ne yediği ile ilgilenmiyoruz. Yeter ki etik ve ahlaki kurallar çerçevesinde gerçekleşsin. Ben çok sıkı bir Türk sanat müziği dinleyicisiyim. Dolayısıyla beni her zaman bir sahil şeridinde alkol tüketen arkadaşların masasında da görebilirsiniz, sahile sandalye atıp oturan arkadaşların masasında da görebilirsiniz." dedi.

TUNÇ SOYER HAKKINDA NE DEDİ?

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer hakkında da konuşan Şener, "İzmir’den hiçbir siyasetçiyi beğenmiyorum. Hemen hemen hepsi samimiyetten, üsluptan yoksun siyaset yapıyorlar. Sadece Büyükşehir Başkanı Tunç Soyer, çok güzel üslup kullanıyor ama altını dolduramıyor. Kendisine desteğe hazırız. Yeter ki İzmir kazansın" ifadelerini kullandı.