Genel merkezden kötü haberler... Kılıçdaroğlu'nun etrafını korona sardı!

CHP genel merkez yöneticileri arasında çıkan pozitif vakalara yenilerinin eklendiği, CHP lideri Kılıçdaroğlu ile yakın mesaide olan isimlerin koronavirüse yakalandığı bildirildi.

Genel merkezden kötü haberler... Kılıçdaroğlu'nun etrafını korona sardı!

VERYANSIN TV

Önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel ardından da CHP Sözcüsü Faik Öztrak'ın koronavirüse yakalanmasının ardından gözler CHP genel merkezine çevrilmişti. Dün de CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun avukatı Celal Çelik, sosyal medya hesabından test sonucunun pozitif çıktığını duyurdu.

Bu isimlerin ardından CHP'den yeni vaka haberleri geldi. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun başdanışmanı Recep Cengiz, İlkay isimli kadın koruması ile kat görevlisi Mustafa Çağlar'ın da test sonuçlarının pozitif çıktığı öğrenildi.

Üst üste vaka haberlerinin ardından CHP genel merkezinde alarm verildiği ve dün merkezdeki herkese test yapıldığı bildirildi.

Önceki gün test sonucu pozitif çıkan ve evde karantinaya giren CHP Sözcüsü Faik Öztrak, "Yakın zamanda benimle maskesiz temasta bulunanların test yaptırmasını rica ediyorum" çağrısında bulunmuştu.