Gerici STK’lardan festival karşıtı bildiri: ‘Gayri ahlaki haram ilişkiler…’

Gerici dernek ve vakıfların oluşturduğu Balıkesir Sivil Toplum Platformu, şehirde düzenlenecek olan müzik festivallerine karşı bildiri yayımladı. TÜGVA, İHH, İlim Yayma Cemiyeti, AGD ve Alperen Ocakları'nın başı çektiği STK'lar, söz konusu festivallerin gençliği 'gayri ahlaki haram ilişkilere' yönlendirdiğini ve bunun 'Türkiye Yüzyılı'na zarar verdiğini savundu.

featured

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kurucularından olduğu İlim Yayma Cemiyeti, Bilal Erdoğan’ın mütevelli heyeti üyesi olduğu Türkiye Gençlik Vakfı, Saadet Partisi’nin gençlik kolu Anadolu Gençlik Derneği, BBP’nin gençlik kolu Alperen Ocakları ve AKP’ye yakınlığıyla bilinen çeşitli STK’lar, ‘Balıkesir Sivil Toplum Platformu’ adıyla birleşerek gerici bir bildiriye imza attı.

Platform, Balıkesir’de düzenlenecek olan müzik festivallerini hedef alarak etkinliklerin iptal edilmesi çağrısında bulundu.

Festivallerin ‘kız-erkek’ bölümlerinin ayrılmasını ve içki satışının önüne geçilmesini isteyen platformun bildirisinde şu ifadeler yer aldı:

Gerici STK’lardan festival karşıtı bildiri: ‘Gayri ahlaki haram ilişkiler…’

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. 8 Temmuz 2023, 10:41

    İyi de onlar senin ibadetine bir şey diyor mu? O halde onların da senin ibadetine bir şey deme hakkı doğar. Yani zamanı gelince ibadetine engel olma hakkı.

  2. Koskoca ahlâk kavramını sürekli üreme organı ve alkole sıkıştırıp durmayın. Vesileyle fikriniz, ahlâk anlayışınız ve önceliğiniz zikrinizden belli oluyor. Kitapta yaradanınız tarafından affedilmeyecek bir haram olan kul hakkından da bahsediliyor! 2 çift de buna bi zikriniz olsun da bi ağırlığınız olsun bari be!

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!