Göztepe camiasının acı günü

Süper Lig ekibi Göztepe, İzmir’i sarsan 6.6 şiddetindeki depremde enkaz altında kalan taraftarı Ali Çağın Kaygusuz’un hayatını kaybettiğini açıkladı. Bir dönem kulüpte stajyer olarak da görev yapan Kaygusuz, deprem felaketinde Bayraklı ilçeçisinde yıkılan Doğanlar Apartmanı’nda enkaz altında kaldı. Arama kurtarma ekiplerinin büyük çabalarına rağmen genç taraftar hayata tutunamadı.

Göztepe camiasının acı günü

Göztepe Kulübü yaptığı açıklamada, “Başımız sağ olsun. Kardeşimiz Ali’yi, Ali Kaygusuz’u kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Ali’ye Allah’tan rahmet, camiamıza ve ailesine sabırlar diliyoruz” ifadelerini kullandı. Ekipler dün  Kaygusuz'a ait el yazıları, Göztepe tişörtü ve anı olarak sakladığı Göztepe maçlarının biletleri Bayraklı'da yıkılan Doğanlar Apartmanı'ndaki enkaz altından çıkarmıştı.

Göztepe taraftarı olan ünlü oyuncu Rıza Kocaoğlu da arkadaşı Ali Çağın Kaygusuz'un bulunduğu enkazın başına gitti. 

Rıza Kocaoğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla İzmir depreminde hayatını kaybeden arkadaşı Ali Çağın Kaygusuz'a seslendi.

'SEN BİZİM BİTMEYECEK ŞİİRİMİZSİN'

Oyuncu, arkadaşıyla çekilmiş bir fotoğrafını "Sen bizim bitmeyecek şiirimizsin Ali... Zaman ki sonsuzdur... Bitmemiş şiirler gibidir" notuyla paylaştı.