Hakan Ural’ın sağlıkçılar hakkındaki yorumu büyük tepki çekti

featured

Magazin programı sunucusu Hakan Ural, Neler Oluyor Hayatta programında sağlık çalışanları hakkında kullandığı ifadelerle büyük tepki çekti. Sağlıkçıların hastalarla ilgilenmemesini eleştiren Ural, sunucu Nur Tuğbaş Algül’ün çocuğunu örnek vererek ‘Arden’i aldın götürdün. Senin ne yapacağını söyleyeyim mi? Gözünü çıkarırsın’ dedi. Algül ise ‘Yaparım’ cevabını verdi.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Neler Oluyor Hayatta programında Hakan Ural, Kocaeli Devlet Hastanesi’nde gerçekleşen olayları yorumladı. Ural’ın sağlıkçılar hakkında kullandığı ifadeler tartışma konusu oldu.

“Hiçbir şey yapmıyor. Doktor zaten böyle duruyor” diyerek sözlerine başlayan Hakan Ural, sunucu Nur Tuğbaş Algül’ün çocuğu olan Arden Namlı üzerinden bir örnekte bulunarak “Arden’i aldın götürdün. Senin ne yapacağını söyleyeyim mi? Gözünü çıkarırsın” dedi. Algül ise bu sözlere karşılık olarak “Yaparım” yanıtını verdi.

Açıklamalarının devamında “Doktor da duvara yaslanmış. ‘Oğlum ölüyor’ diyorsun, ‘Ben eylemdeyim’ diyor” ifadelerini kullanan Hakan Ural, sosyal medyada büyük tepki gördü. “Acil servis asla kapanmaz” diyen sağlıkçılar, Ural’ın sözlerinden dolayı “ÖzürDileHakanUral” etiketinde toplandılar.

Hakan Ural’ın sağlıkçılar hakkındaki yorumu büyük tepki çekti

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

7 Yorum

 1. 8 ay önce

  Sibel Cani çocuk doğurtmak dışında bu hayatta ne kabiliyetin oldu da böyle bilmiş bilmiş ahkam kesebiliyorsun. Bir kere de ağzını hayra aç. Sorun doktor hasta meselesi değil. Toplumun geneline işlemiş bir çürümüşluk var. Herkes birbirine üstünlük kurup istediğini yaptırmaya çalışıyor. Doktor hastaya, hasta doktora, bakkal müşteriye, müşteri bakkala. Bunun da sebebi adalet sistemi. Onun da sebebi 19 yildir iktidar olanlar. Sizin çanak açtıklarınız. Göz çıkartmak mis, lafa bak. Herkes kafayı yemiş.

  Cevapla
 2. 8 ay önce

  Sen ve senin kitlen halk millet toplum falan değilsiniz hakan ural. Siz sadece “yığınsınız”. Kenser dokusunun içinde zamanla nekroza gidecek kanser hücreleri gibi yığınsınız siz. Sadece zararsınız, zaten yararınızın dokunması gibi bir ihtimal hiç olmadı (aynı bölünerek çoğalmakta olan kanser hücreleri gibi.)

  Cevapla
 3. 8 ay önce

  Bu program, her konuda fikir beyan edilen, kahvehane muhabbeti yapılan, dandik bir yayın.

  Cevapla
 4. Kanal D’ nin tepeden tırnağa düştüğü duruma bak…bir vakitler haberleri güvenilir diye onda izlerdik…çoktaaan mazi ve niyazi oldu…

  Cevapla
 5. 8 ay önce

  Parayla azınca karşısındakini böcek sanan tipler. Kapitalizmin iğrenç yüzü bunların sayesinde ortaya çıkıyor.

  Cevapla
 6. 8 ay önce

  Adam haklı doktorların insanı deli ettiği doğrudur.

  Cevapla
 7. 8 ay önce

  Hadi lan tanımı koyuyorsun?adam haklı

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!