Hakaret ettiği gerekçesiyle tutuklanan Sedef Kabaş’a ağır hakaretler

featured
service

Televizyon programı sunucusu Sedef Kabaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaret ettiği gerekçesiyle tutuklandı. AKP’li Karacan, Kabaş’a ‘zilli’ dedi.

Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu ve AKP MKYK Üyesi Korkmaz Karaca sosyal medyadan yaptığı paylaşımda Sedef Kabaş’a hakaret ederek “5. Sınıf bir artist. Zilli !! O ucuz numaralar bize sökmez” ifadelerini kullandı.

“Zilli” ifadesine gelen bir tepki üzerineyse bu sefer Karaca, “Daha da ağır’ı hatta..Ama aile terbiyem müsait değil..” şeklinde cevap verdi.

Karaca, Sedat Peker’in beyanlarıyla daha önce gündeme gelmişti.

Peker Karaca için Sezgin Baran Korkmaz’ın verdiği arabayı kullandığını iddia etmiş, SÜTAŞ için özel görüşmeler yaptığını ve rüşvet aldığını da ileri sürmüştü.

Peker, yaptığı bir paylaşımda “Sülünün arkadaşı Korkmaz Karaca, sen Maltepe’de sıradan bir evde otururken nasıl oldu 4-5 senede Çekmeköy’ün süper lüks villalarından birinin sahibi oldun?” demişti.

Hakaret ettiği gerekçesiyle tutuklanan Sedef Kabaş’a ağır hakaretler

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

4 Yorum

 1. 4 ay önce

  Bence zili bile yok.

  Cevapla
 2. 4 ay önce

  soz dumbuklere kaldi. vay vay vay.

  Cevapla
 3. 4 ay önce

  Sedef hanim 5 ci sinif artist ise , senin siralamaya degecek sinifin bile yok. Sedef hanim zilli ise , sen olsan olsan ancak hurda tenekesi olursun. Demem o ki sedef hanim bu ulkenin altin kiymetindeki degerlerinden biri , sen sadece hicbirseysin.

  Cevapla
 4. 4 ay önce

  savunmanizi bir dumbuk ustlendiginde bittiginizin kanitidir.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!