Nihat Genç'in yeni kitabı 'Bizim de Günümüz Gelecek'e büyük ilgi

Nihat Genç’in ilk defa yayımlanan öykü ve makaleleri, "Bizim de Günümüz Gelecek" kitabında okurlarıyla buluşmaya devam ediyor. Vatandaşlar aldıkları kitaplarla sosyal medyada paylaşımlarda bulunuyor, Nihat Genç'in öykü ve makalelerindeki sesini tüm Türkiye'ye duyuruyor...

Nihat Genç'in yeni kitabı 'Bizim de Günümüz Gelecek'e büyük ilgi

Nihat Genç’in yeni kitabı ‘Bizim de Günümüz Gelecek’ isimli kitabı çıktı.

Yurdun dört bir yanından kitaba ulaşan okurseverler, sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarla takipçilerine kitabı öneriyor. 

Büyük ilgi gören kitapta Nihat Genç okurlarına şöyle seslenmişti:

"Herkes susup uzaklaşırken dik kayalıklarda yapayalnızdık. Hayır, beklenip umulduğu gibi yardım çığlıkları atmadık. O heybetli yalçın tepelerle arkadaş olduk, koro olduk, Ankara Radyosu olduk, birlikte memleket şarkıları söyledik. Yazar, muhalif, arkadaş, eziyet görenler, dışlananlar ama saçları gür bir neşemiz; dalları dikenli ve karmaşık, olsun, mosmor böğürtlenler gibi sevincimiz vardı. Bu ıssız tepeler en kalabalık vilayetimizdir. Bu dağların en büyük şairi cumhuriyettir. O aşılmaz, sivri, sert taşlar ahlakımız, çamları mertliğimiz. Tek bir çıkış yolu var uçurumların: Ataların yolundan gideceksin. Bir daha bağımsızlık, hürriyet, özgürlük diye çelikten kayalıklarına bağırayım; yankısı tepeden tepeye gitsin, gelsin, dolansın…"

İletişim için: 0 (312) 222 98 87

iletisim@pankusyayinlari.com