Halk TV satışının perde arkasında kim var?

featured
service

Kaynaklarımıza göre satış işlemi CHP Silivri meclis üyesi, genç işadamı Doruk Bulut üzerinden yürütülüyor. Bulut, İBB’de Ekrem İmamoğlu’na en yakın isimlerden.

ÖZEL HABER /Veryansın Tv

Halk TV’nin İngiltere’de yaşayan milyarder işadamı Cefar Mahiroğlu’na satışını Türkiye ilk Veryansın TV’den öğrenmişti. Deniz Baykal’ın kızı Aslı Baykal ile kıran kırana pazarlıkların geçtiği Ankara kulislerinde yankılanmıştı. Haberimize, “ne dediysek o” diyen siteler bile birilerinin ağzından “böyle bir satış yok” dese de, satışın olduğunu artık herkes zımni de olsa kabul ediyor.

Peki yeni ayrıntılar ne?

İMAMOĞLU İLE DORUK BULUT İLİŞKİSİ

Kaynaklarımıza göre satış işlemi Mahiroğlu hala Ankara’dayken, protokolde CHP Silivri meclis üyesi, genç işadamı Doruk Bulut üzerinden yürütülüyor. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na oldukça yakın bir isim olan Bulut’un, Mahiroğlu’nun finans desteği ile kanalın görünürdeki patronu olacağı iddialar arasında.

Mahiroğlu ile çok yakın dost olan Bulut’un ismini önümüzdeki dönemde, CHP içinde daha çok duyacağımız kesin.

Bulut’un son aylarda attığı tweetlerin birçoğu da, Ekrem İmamoğlu ve yakın danışmanı Murat Ongun ile ilgili.

Bulut’un, İmamoğlu’nun Londra’da Chatman House ziyareti sırasında, yanında olduğu da kulislerde konuşulan ayrıntılar arasında.

KRT’DE DE AYNI TAKTİK

Bilindiği üzere KRT TV’nin sahibi de, Tuncay Özkan’ın eski danışmanı olan, henüz 30’lu yaşlarındaki genç bir isim Ali Fırat Atabaş. Atabaş’ın da Tuncay Özkan adına, kanalın sahibi olduğu basında yazılıp çizilmişti. Bu iki resmi yan yana koyunca, “CHP’ye yakın kanalların başına acaba genç paravan isimler mi geçiriliyor?” sorusu akıllara geliyor.

Bulut’un attığı son tweet’lerden bazıları şöyle…

 

 

Halk TV satışının perde arkasında kim var?

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

5 Yorum

 1. 2 sene önce

  Chp ile hd p yi yanyana getirmek için derin güçler halk tv alacak.bop taze onları bunu yapamadikca basaramaz

  Cevapla
 2. 2 sene önce

  İlginç bir durum , operasyon gazetesi Sözcü, YCHP nin amiral gemisinin sahibi , baş yazarı İngiltere’de yaşıyorlar, YCHP nin operasyon kanalı olacağı anlaşılan kanalın sahibi İngiltere’de yaşıyor, YCHP nin mekan sahibi İmam’ın oğlu İngiltere ziyaretlerinden başını kaldırıp Bodrum belediyesinin işlerine bakamıyor. İngiltere vatanları gibi…

  Cevapla
 3. 2 sene önce

  vekil İnce ile denenen ama ucuna İmamoğlu bulaştıralamadığı için tam başarıya ulaşması sağlanamayan şeyin, ileri aşamasına geçilerek Chp HDP, ve malum örgüte İmamoğlunu montajlama gayretleri, yazık çok yazık diyorum, çabalarınız takdire layık alkışlıyorum

  Cevapla
 4. 2 sene önce

  ıngılızlerle olan bu sıkı ılıskı nereden kaynaklanıyor. hayırdır bakalım neler olacak tıpışlar uyumaya devam edın sız.

  Cevapla
 5. 2 sene önce

  Haberdeki ”ne dediysek o” göndermesi gayet iyi. : )

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!