Halk TV, Taraf gazetesinin yolunda

CHP'ye yakınlığıyla bilinen Halk TV, son olarak 'Yerel hükümet' başlığıyla tepki çekmişti. Liberal isimleri transferini sürdüren Halk TV'de Şirin Payzın, Murat Sabuncu ve Levent Gültekin programa başlıyor.

Halk TV, Taraf gazetesinin yolunda

VERYANSIN TV

Son dönemde yeni bir yapılanmaya giren ve yaptığı haberlerle tartışma konusu olan Halk TV’de yeni bir program başlıyor.

‘Sözüm Var’ isimli program her Çarşamba Halk TV’de ekrana gelecek.

Moderatörlüğünü Şirin Payzın’ın yapacağı programda her hafta gündeme dair konuklar ağırlanacak.

Levent Gültekin ve Murat Sabuncu’nun soruları ve yorumlarıyla katılacağı programın ilk bölümü 15 Nisan Çarşamba günü saat 21:00-00:00 arasında ekranlara gelecek.

Can Dündar döneminde Cumhuriyet gazetesi yönetimine giren Murat Sabuncu, FETÖ tarafından tertip edilen Abant toplantılarına katılmıştı.

LEVENT GÜLTEKİN’İN FETÖ KUMPASLARI SAVUNUCULUĞU

FETÖ’nün STV ve Zaman Gazetesi’ne kayyum işlemleri sırasında kendisini kalkan yapan, Taraf gazetesi için “Türkiye’nin vicdanı” diyen Levent Gültekin, örgütün kumpaslarının savunuculuğunu yapmıştı.

Günümüzde FETÖ sanıklarına “mağdur edildikleri” gerekçesiyle sahip çıkan Gültekin, 5 Ağustos 2013’de, Ergenekon davasında yurtseverlere yönelik cezaların açıklandığı gün “Sanırım bu cezalardan sonra Ergenekon sanıkları için en ağır beddua ‘Allah size uzun ömür versin’ demek olur.. ” mesajı paylaşmıştı.

İşte Gültekin’in FETÖ kumpaslarını savunduğu paylaşımları: