Halk TV’ye bağlanan profesör: O 50 kişiyi itlaf ederdim!

featured

Halk TV’de koronavirüsü salgınına ilişkin canlı yayına katılan Biyolog Prof. Dr. Ali Demirsoy, Çin’de virüsün ilk ortaya çıktığı 60 hastanın tedavi değil öldürülmesi gerektiğini savundu. Demirsoy, ‘Siz orada 50-60 kişiyi itlaf etmiş olsaydınız bugün 1 milyon kişinin ölümünü engellemiş olurdunuz’ ifadelerini kullandı.

Koronavirüs ile ilgili gelişmeleri ve salgına karşı mücadele ederken nasıl davranılması gerektiğini konusunda açıklamalar yapan Prof. Dr. Ali Demirsoy, Çin’de görülen ilk 60 vakanın tedavi edilmeye çalışılmasının yanlış olduğunu ileri sürdü. Halk TV’de canlı yayına katılan Demirsoy, “Siz orada 50-60 kişiyi itlaf etmiş olsaydınız bugün 1 milyon adamın ölümünü engellemiş olurdunuz. İşte buna bilim diyoruz” ifadelerini kullandı.

Halk TV’ye bağlanan profesör: O 50 kişiyi itlaf ederdim!

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

9 Yorum

 1. 2 sene önce

  Prof olmuşsun ama, insan olamamışsın
  50 kişinin devamının dünyanın bir çok yerinden çıkabileceğini,
  sonrasında çıkacak 50 ve daha nice 50 canlar olabilir.
  Bence senin yapmak istediğin, Çin devletini karalamak için, algı oluşturma çabası içinde olan
  merkezlere hizmet ediyorsun. Halk TV de bu çabanın dahilinde ve size çanak tutuyor.
  Sonuç; Çin kazandı, kazanacak, abd kaydediyor, kaybedecek. tabii Halk TV de

  Cevapla
 2. 2 sene önce

  O 60 kisi tedaviye alindigi zaman yani isin farkina varildigi zaman zaten is isten gecmis yuzlerce ve hatta binlerce kisi zaten enfekte olmustu. Bu sacma sapan konusan prof bozuntularini kim nasil buluyor, ekrana cikariyor, anlayabilmis degilim. Umarim virus’e kapilip hastaneye dusmez bizzat itlaf edilmezsin.

  Cevapla
 3. 2 sene önce

  Ateist ‘lerdende İşid kafalı oluyormuş demek ki !!

  Cevapla
 4. 2 sene önce

  Ali Demirsoy çok değerlidir bir hocadır. Yazdığı kitapları okumuş biri olarak söylüyorum bunu. Bilime gönülden bağlı bir insandır. Evren, doğa,insan ve bilim konularında bazı uç fikirleri olduğu söylenebilir. Hocamızın Profluğuna ve kişiliğine saldırılmasa iyi olur. Aydın, fikri hür vicadanı hür bir hocadır kendisi. Evet bu sefer düşünmeden bir laf etmiş. Ama herkes hata yapar. Bence mazur karşılamak gerekir.

  Cevapla
 5. 2 sene önce

  Ironi ne nedemek biliyormusunuz?gercekten cok sasirdim size.basligi oyle atmissinizki sanki adam gercekten bunu diyormus gibi.

  Cevapla
 6. 2 sene önce

  Halk TV artik açıkça ve alenen ABD propagandası yapıyor. ABD ve AB emperyalistlerine yaranacağız derken giderek CIA yalan makinasının bir parçası haline dönüştüler. Her fırsatta Çin. Rusya ve İrana’a saldırıyorlar ama ABD ve AB emperyalistlerinin insanlık düşmanı politika ve eylemleri görmezden geliyorlar. Adı Halk TV ama bir numaralı halk düşmanı onların anlıyacağı dilden söyleyeyim “public enemy”. Haberde sözü geçen yayın da geldikleri noktaya bir örnek.

  Cevapla
 7. 2 sene önce

  Simdilerde halk tvye cikmanin garanti yolu cin’e yumruk, amerika’ya selam cakmak

  Cevapla
 8. 2 sene önce

  taam amerıkan mantıgı kendını ve 1000 kısıyı kurtarmak ıstıroyorsan 1000000 kısıyı oldurmek zorundasın. ben halen aydın gecınıp at gozlugu takanlara esef edıyorum. bir de bılım dıyor.bu ıfadeler ancak yaslılıktan dogan bazı rahatsızlıklar ıcın mazur gorulebılır.
  halk tv ye gelınce ayyıldız rumuzlu arkadasın dedıgıne katılıyorum. chp gıbı halk tv bıtmıs., yerını ychp gıbı yhalktv almıstır.

  Cevapla
 9. 2 sene önce

  Prof Ali Demirsoy, Türkiyenin yetiştirdiği en büyük doğa bilimcilerinden birisidir. Büyük bir çınardır. Ona laf söyleyenler sadece ve sadece zübüklerdir. Ali Demirsoyun kim olduğunu anlayabilmek için, ağzından çıkan sözlerin önüne arkasına bakmadan hüküm verebilenler aymazlardır, sefillerdir. Önce Ali Demirsoyun yazdığı onlarca kitaplardan bir iki tanesini okusunlar.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!