Haluk Levent’ten Cem Yılmaz’a: Şimdi açıkla ülkeyi terk edeceğim

Cem Yılmaz'ın gösterisini izleyen Ekşi Sözlük yazarları, ünlü komedyenin Haluk Levent ile ilgili, 'Büyük vurgun yakında sinemalarda' dediğini iddia etti. Levent ise Twitter hesabından Cem Yılmaz'dan açıklama beklediğini duyurdu.

Haluk Levent’ten Cem Yılmaz’a: Şimdi açıkla ülkeyi terk edeceğim

Zorlu PSM’de Cem Yılmaz’ın gösterisini izleyen Ekşi Sözlük yazarları, Cem Yılmaz’ın Haluk Levent’le ilgili imada bulunduğunu yazdı.

Sözlük yazarları Cem Yılmaz’ın Haluk Levent’le ilgili “büyük vurgun yakında sinemalarda” dediğini öne sürdü.

CEM YILMAZ’A TWITTER’DAN ÇAĞRI

Sosyal medyandan açıklama yapan Haluk Levent, “Sevgili @CMYLMZ . Hepimiz seni çok seviyoruz. 3 ayrı kişi yanlış duymuş olabilir mi? Yanlış oyunu izlemişlerse özür dilerim. Değilse lütfen “yakında” olmadan şimdi tüm ülkeye açıklar mısın “vurgun” u? 1 tl lik var ise şerefim üzerine ülkeyi terk edeceğim. Lütfen yazar mısın.” dedi.

TWEET’İ SİLDİ: ONA KÖTÜ YAZMANIZ BENİ DE ÜZÜYOR

Daha sonra attığı tweet’i silen Haluk Levent .”Twitleri bu şekilde bırakamam çünkü ona kötü yazmanız beni de üzüyor. Sonuçta yılların komedyeni ve iyi sinemacısı. Bu değerler kolay yetişmiyor. Varsa bildiği açıklar umarım.
Ya da “yanlış anlamışlar” filan der. Siliyorum twitleri” dedi.

ALINGAN BİRİ OLDUM

Haluk Levent sonraki mesajında ise oyunu izleyenlerin aktardığının yanlış anlaşılmalara yol açabildiğini belirtip şunları yazdı:

“Alıngan biri oldum