Hamza Hamzaoğlu: ‘Zor bir maç bizi bekliyor…’

Gençlerbirliği teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, bu hafta karşılaşacakları Başakşehir maçı için konuştu. Hamzaoğlu Başakşehir'i, önce durdurmaya çalışacaklarını söyledi.

Hamza Hamzaoğlu: ‘Zor bir maç bizi bekliyor…’

Gençlerbirliği teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu geçen hafta Gaziantep FK’yi yendiklerini hatırlatarak, “Kazandığımız maçtan sora biraz daha rahatız ama bu rahatlık tabii ki gevşeme değil, aksine daha da kararlı bir şekilde antrenmanlarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu.

Başakşehir maçı için Sporanki’ye konuşan Hamzaoğlu, “Bu hafta daha zor bir maç bizi bekliyor. Oyun anlayışı belli ama çözüm bulmakta zorlanılan bir rakibe karşı oynayacağız. En iyi şekilde hazırlanıp Başakşehir’i önce durdurup sonra da eğer yakalayabilirsek pozisyonlarımızı değerlendirmeye çalışacağız. Etkili alanlarını kapatıp onlara fırsat vermemeye çalışmak önceliğimiz olacak. Bu arada onlardan kazandığımız topları da doğru bir şekilde kullanıp belki hızlı hücumlarla zaman zaman da topa sahip olarak Başakşehir kalesini zorlamaya gayret edeceğiz” değerlendirmesinde bulundu.

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR GENÇLERBİRLİĞİ MAÇI NE ZAMAN

Başakşehir – Gençlerbirliği maçı 31 Ocak 2020 günü saat 20.00’de başlayacak.

Maçın hakemi Alper Ulusoy