İki genel başkandan Veryansın Tv’ye destek mesajı… Yetkilileri göreve çağırdılar

Veryansın TV'nin haber kaynağına yapılan silahlı saldırının yankıları sürüyor. Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ve Doğru Parti lideri Rifat Serdaroğlu da saldırıyı kınadı.

featured

Veryansın Tv’de Erdem Atay ve Serkan Öz’ün hazırlayıp sunduğu “Ne varsa dilimizin ucunda” programında Paramount Otel’e ilişkin iddialar gündeme getirilmişti.

Programın yapılmasının ardından önce Veryansın TV’nin haber kaynağı S.A., sonra da Serkan Öz üzerinden Veryansın Tv, Vietnam kodlu bir numaradan çekilen mesajlarla tehdit edilmişti.

Tehdidin ardından S.A. dün sabah saatlerinde Bodrum’da arabayla seyir halindeyken silahlı saldırıya uğramıştı.

Ormanlık bir bölgeden aracına 3 el ateş açılan S.A. saldırıdan yara almadan kurtulmuştu.

Saldırıya tepki yağarken Veryansın Tv’ye siyasi parti liderlerinden de destek geldi. Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın ardından bir destek de Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ve Doğru Parti Genel Başkanı Rifat Serdaroğlu’ndan geldi.

Twitter hesabından Veryansın Tv’nin haberini alıntılayan Muharrem İnce, “Halkın haber alma özgürlüğü engellenemez. Veryansın TV’ye ve haber kaynağına yapılan saldırıyı kınıyor, yetkilileri göreve davet ediyorum.” diye yazdı.

Doğru Parti Genel Başkanı Rifat Serdaroğlu da, Veryansın Tv Genel Yayın Yönetmeni Erdem Atay ve yazar Nihat Genç’i telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti ve yetkilileri göreve çağırdı.

Bağımsız İstanbul Milletvekili Mehmet Ali Çelebi ve Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Başkanı Hüseyin Terzi de telefonla geçmiş olsun dileklerini ileterek, Veryansın Tv’ye desteklerini iletti.

thumbnail
İlişkili Haber

Veryansın TV’ye destek mesajları… ‘Veryansın TV korkutulamaz’

İki genel başkandan Veryansın Tv’ye destek mesajı… Yetkilileri göreve çağırdılar

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!