İlginç Bahçeli iddiası: Hulusi Akar'ı saraya önerdi

Korkusuz gazetesi yazarı Ahmet Takan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın birinci yardımcısı olması için dikkat çeken bir ismi önerdiğini ileri sürdü.

İlginç Bahçeli iddiası: Hulusi Akar'ı saraya önerdi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, Savunma Bakanı Hulusi Akar’ı Cumhurbaşkanı birinci yardımcılığına getirmesini istediği iddia edildi. İddianın sahibi Ahmet Takan. Takan, " MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, Savunma Bakanı Hulusi Akar’ın Cumhurbaşkanı birinci yardımcılığına getirilmesi konusunda çok ısrarcı olduğuydu. Erdoğan pek razı görünmüyormuş…" yazdı.

Takan şu ifadeleri kullandı:

Kameralarımız, şimdi, saray kulislerinde;

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu arasında patlak veren kavga heyecanla takip ediliyor. AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan’ın art arda yaptığı ev ziyaretlerinin ardından kabine revizyonu söylentileri yoğunluk kazandı. Ülkücü kökenli bir ismin İçişleri Bakanlığı’na getirebileceği ileri sürülüyor. İddialar arasında en çok ilgimi çeken ise; MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, Savunma Bakanı Hulusi Akar’ın Cumhurbaşkanı birinci yardımcılığına getirilmesi konusunda çok ısrarcı olduğuydu. Erdoğan pek razı görünmüyormuş…

Görünen görünmeyen temas trafiklerinden yapılan analizleri buraya yazmaya kalksam conta yakarsınız!.."