İmamoğlu, İYİ Partililerle buluştu

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, İYİ Parti İstanbul İl Başkanı ve ilçe başkanlarıyla biraraya geldi.

İmamoğlu, İYİ Partililerle buluştu

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu,FETÖ’den tutuklu Enver Altaylı’nın yeğeni olan İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, il yöneticileri ve ilçe başkanıyla bir araya geldi. İmamoğlu buluşmanın “Seçim sürecindeki ittifakımızın devamıyla ilgili bir toplantı” olduğunu söyledi.

Yenikapı’daki Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu ve il yöneticileri ile 39 ilçe başkanının katıldığı görüşmeyle ilgili İmamoğlu şunları söyledi:

“Temelde, seçim sürecindeki ittifakımızın devamıyla ilgili bir toplantı. Hem geçmiş olan 3 aylık minik bir özeti hem de önümüze dönük bir kısım değerlendirmeleri, İYİ Parti İl Başkanımız ve bütün İstanbul’u temsilen siz değerli başkanlarla sohbet etme arzumuz oluştu. Yaklaşık 1 hafta 10 gün önce CHP yöneticilerimizle bir toplantı yapmıştık. Şimdi İYİ Parti İl Başkanımız ve yöneticilerimizle yapıyoruz.”

İYİ PARTİLİ KAVUNCU: SÜRECİ BİRLİKTE YÜRÜTEBİLMEK ADINA ÇALIŞMALAR YÜRÜTÜYORUZ

İmamoğlu’nun ardından söz alan Kavuncu da partisinin ilçe teşkilatlarını gezerek, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ndeki süreci anlattığını, yapılan toplantı için görevlendirmenin de Meral Akşener’den geldiğini, il ve ilçe başkanlarını da (İBB’deki) süreç hakkında bilgilendirme gereğiyle verilen görevden kendisinin de memnun olduğunu söyledi.