İmamoğlu, kameralar önünde Kılıçdaroğlu’nu aradı: Cebinizi aradım cevap vermedi

Tunceli'yi ziyaret eden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, kameralar önünde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu aradı. Kılıçdaroğlu'na "Genel başkanım cebinizi aradım ama ulaşamadım" diyen İmamoğlu, "Sizden habersiz Tunceli'ye geldim" ifadelerini kullandı. 

featured

Tunceli’de temaslarda bulunan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, “değişim” tartışmaları nedeniyle arasının açık olduğu iddia edilen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile kameraların önünde bir telefon görüşmesi yaptı.

‘CEBİNİZİ ARADIM AMA CEVAP VERMEDİ’

Kameralar önünde Kılıçdaroğlu ile konuşan İmamoğlu, “Genel başkanım cebinizi aradım ama cevap vermedi. Evini numarasını da çevirdim. Vallahi Tunceli’deyiz, memnunuz burada ziyaretlerimizi yapıyoruz. Dilek’le buradayız. Yarın da aslında sizinle çok konuştuk ama bir türlü gidemedik. Nazimiye’de bir konukevi yapmıştık biliyorsunuz. Orayı ziyaret edeceğiz. Düzgün Babayı ziyaret edeceğiz sonra dönüş yapacağız, inşallah. Bir isteğiniz var mı? Bu benim dördüncü gelişim. Zaten çok seviyorum. Ama bu sefer gitmediğim Gözeler’in kaynağına gittik” dedi.

‘VALLAHİ SİZDEN HABERSİZ TUNCELİ’YE GELDİM’

Kılıçdaroğlu ile görüşmesinin ardından Tunceli Meydanı’nda kısa bir konuşma yapan İmamoğlu, “Az önce sokağın başında aradım Sayın Genel Başkanımızı. ‘Vallahi sizden habersiz Tunceli’ye geldim. Bilginiz olsun’ dedim. Ben, sizin selamınızı ilettim. Onun da size çok selamları var. Onu da iletmiş olayım” ifadelerini kullandı.

İmamoğlu’na Tunceli ziyaretinde eşi Dilek İmamoğlu ve CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol eşlik etti.

 

İmamoğlu, kameralar önünde Kılıçdaroğlu’nu aradı: Cebinizi aradım cevap vermedi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8 Yorum

 1. 9 Ağustos 2023, 12:50

  Tam bir komedi Tunceli ye gitmek için bile izin almaya çalışıyor. Acaba tuvalete gitmek içinde izin istiyor mu? Lider olmak isteyen izin mizin almaz! Biraz cesur ol. Korkak adam. Çık CHP genel başkanlığına adayım de! Korkak!

 2. Lütfen İmamoğlu’na verin la şu partinin yönetimini, iyice beter etsin batırsın bitirsin CHP’yi. Ne hale getirdiniz be 100 yıllık çınarı!

 3. 8 Ağustos 2023, 23:41

  Bundan lider olursa kk dan Süpermen olur

 4. fotoroman gibi içlerinden birbirlerinin yedi ceddine dümdüz gidiyorlar özellikle kekrem kamera önünde pıtırcık gibi öyle saf masum iyi niyetli. soytarılar.

 5. Şu halen danışman mıyım değil miyim soran bebe, zırt-pırt gece-gündüz Piko’ya ulaşıyor ama en önemli belediye başkanlarından biri isteği an ulaşamıyor. Evden de aradım yoktunuz, ne o gezip tozuyon mu diyor?

 6. 8 Ağustos 2023, 14:10

  Değişim, gemiyi limana götürüyoz, falan filan masalyla bu Kemaldaroğlu ve ekibi, anlaşılan Ak Parti limanına demir atacak.

 7. Işsiz, güçsüz şahıs işte.
  Işi varsa bile, ya bilmiyor yada oraya bir plan içerisinde getirilmiş.

  Gez, bakalım sen şimdilik. Bu işin sonu hiç iyi değil, bilesin.

 8. Yılışık

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!