Instagram ünlüsü ile ilgili şoke edici iddia: Kadınları tehdit ediyor

featured

Hasbulla ile ilgili ilginç iddialar ortaya atıldı. Instagram yıldızının bir kadını ölümle tehdit ettiği ve bu yüzden de sosyal medya platformundan engellendiği söylendi.

Sosyal medya ünlüsü Hasbulla’nın kimliği belirsiz bir kadına tehdit mesajı gönderdiği iddiasıyla Instagram profilinin askıya alındığı bildirildi.

Hasbulla Magoemedov 2021’de çıkış yaptı ve güçlü bir dostluk kurduğu Khabib Nurmagomedov da dahil olmak üzere süper yıldızlarla takılarak ün kazandı.

Hasbulla, ayrıca yeterli büyüme hormonu almadığı nadir bir hastalıktan muzdarip.

Ancak, sosyal medya fenomeni son zamanlarda Instagram tarafından engellendiği ile ilgili haberlerle gündemde.

Rus haber sitelerine göre Hasbulla, kız kardeşinin video klibini paylaştığı iddia edilen bir kadını tehdit ettikten sonra yasaklandı. Hasbulla, “Kız kardeşimin bir videosunu çekip Instagram’da paylaştığı için tüm Instagram’dan özür dileyene kadar bu kızı hayatta bırakmayacağım” dedi.

Ancak 19 yaşındaki oyuncu, Instagram tarafından yasaklandığını şiddetle reddederek, “Kimse beni engellemedi. Hesabımı birkaç günlüğüne kendim bloke ettim” dedi.

Ana hesabında 1,5 milyon takipçisi bulunan Hasbulla, yedek hesabında yaşadığı bu sorunda söz konusu kadının arkadaşlarından çok sayıda şikayet aldığını ve yasaklanmamak için kendi hesabını askıya aldığını iddia etti.

Instagram ünlüsü ile ilgili şoke edici iddia: Kadınları tehdit ediyor

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!