İntihar ettiği iddia edilen Zerrin Özer'in tedavi gerekçesi çok başka çıktı!

64 yaşındaki şarkıcı Zerrin Özer'in evinde intihar ederek hastaneye kaldırıldığı iddia edilmişti. Geçtiğimiz günlerde 'oğlum' dediği Hurma isimli köpeğinin vefatıyla yıkılan ünlü şarkıcının, TRT'deki programı nedeniyle yorgun düştüğü ve intihar girişiminin olmadığı açıklandı.

İntihar ettiği iddia edilen Zerrin Özer'in tedavi gerekçesi çok başka çıktı!

Ünlü şarkıcı Zerrin Özer ile ilgili ortaya atılan iddialar korkuttu. Özer'in Sarıyer Zekeriyaköy Mahallesi’ndeki evinde günlük olarak kullandığı antidepresan ilacından 15 adet içerek intihar teşebbüsünde bulunduğu iddia edildi. Özer'in sağlık durumu sevenleri ve herkes tarafından merak edilirken gerçek kısa süre sonra ortaya çıktı. Peki Zerrin Özer'in sağlık durumu nasıl? İşte detaylar...

'OĞLUM' DEDİĞİ HURMA İSİMLİ KÖPEĞİNİN ÖLÜMÜYLE YIKILDI

Yoğun iş temposu geçiren Zerrin Özer, köpeğinin ölümüyle yıkıldı. Özer geçtiğimiz günlerde Hurma isimli köpeğiyle bir fotoğraf karesini Instagram hesabından takipçileriyle paylaşarak acı haberi duyurdu. Instagram'dan paylaşım yapan Özer, ''ÇOK SEVDİĞİM OĞLUM HERŞEYİM “HURMA” mı kaybettim! ALLAHIM NASIL ACIDIR BU! Lütfen bu resmi görürseniz, bir dua edermisiniz? Teşekkür ederim...ZR'' ifadelerini kullandı.

KÖPEĞİNİN ACISINA DAYANAMADI

Köpeğinin hayatını kaybetmesiyle büyük bir acı yaşayan Özer'in bu olay sonrası intihar girişiminde bulunduğu iddia ediliyordu. Özer'in dün akşam saatlerinde köpeğinin ölümü sonrası psikolojik atak geçirdiği için hastaneye kaldırıldığı ortaya çıktı.

Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavisi süren Zerrin Özer'in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Sanatçının menajeri Haluk Şentürk'ün de Zerrin Özer'e ulaşamayıp hastaneye gittiği belirtildi.

MENAJERİNDEN AÇIKLAMA: DURUMU GAYET İYİ

Sanatçı Zerrin Özer hakkında çıkan iddialara, menajer Haluk Şentürk'ten yanıt geldi. Posta'da yer alan habere göre; Şentürk söz konusu iddiaları yalanlayarak şu açıklamada bulundu:

"Zerrin Hanım'ın sağlık durumu gayet iyi. Zerrin Özer, hakkında çıkan intihar haberleri tamamen asılsız. Zerrin Hanım, TRT Müzik'te program yapıyor ve 15 bölüm üst üste çekim yapıldı. Bu yüzden bünyesi yorgun düştü. Geçtiğimiz günlerde köpeğinin ölümüyle psikolojik olarak çökmüştü.

 Üst üste yapılan çekimler fizikken Zerrin Hanım'ı yordu. El ayak titremesiyle hastaneye kendi rızasıyla gitti. Hastanede yapılan tetkikler sonucu Zerrin Hanım'a serum verildi.

Mide yıkaması ve intihar söz konusu değil."