Iraklı spiker, abisinin ölümünü sundu

Irak'ta yayın yapan Ürdün merkezli haber kanalı Dijlah TV'nin spikeri, programın hemen öncesinde orduda binbaşı olarak görev yapan abisinin Bağdat'ın kuzeyindeki Balad Hava Üssü'ne düzenlenen saldırıda öldüğünü öğrendi. Seyircilerden görüntüsü için özür dileyen Sugar Abbas Jamil, haberleri aktarmaya devam etti.

Irak’ta yayın yapan Ürdün merkezli haber kanalı Dijlah TV’nin spikeri, programın hemen öncesinde orduda binbaşı olarak görev yapan abisinin Bağdat’ın kuzeyindeki Balad Hava Üssü’ne düzenlenen saldırıda öldüğünü öğrendi. Seyircilerden görüntüsü için özür dileyen Sugar Abbas Jamil, haberleri aktarmaya devam etti.

Dijlah TV’nin spikerliğini yapan Sugar Abbas Jamil, program öncesinde Irak ordusunda binbaşı olarak görev yapan ağabeyi Tarık Abbas Jamil’in, Bağdat’ın kuzeyindeki Balad Hava Üssü’ne düzenlenen saldırıda öldüğünü öğrendi.

Oldukça üzgün görünen Sugar Abbas Jamil, “Sadece birkaç dakika önce ağabeyimin öldüğünü söylediler. Bu üzgün görüntüm için özür dilerim. Medyada çalışırken öğrendiğim şeylerden biri, kişisel hayatı stüdyonun kapılarının arkasında bırakmanız gerektiğidir. Bu nedenle, programa devam edeceğim ve ülkede neler olduğu hakkında en son haberleri size bildireceğim” diyerek programı sunmaya başladı.