Irkçı Wilders'in referansı firari FETÖ'cüler

Geert Wilders, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensubu Today’s Zaman gazetesi yazarı Abdullah Bozkurt’un internet sitesini kaynak göstermesi dikkat çekti.

Irkçı Wilders'in referansı firari FETÖ'cüler

Hollanda'da, İslam karşıtı, Türkiye ve göçmenler karşıtı nefret saçan ifade ve eylemleriyle gündeme gelen aşırı sağcı Özgürlük Partisi (PVV) başkanı Geert Wilders, dün yaptığı sosyal medya paylaşımında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın resmedildiği bir karikatürü paylaşarak 'terörist' ifadesini kullanmıştı.

Irkçı siyasetçi Wilders, yeniden sahneye çıktı. Bugün yaptığı paylaşımda ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı bazı terör örgütleriyle bağlantısı olduğu iftirasında bulundu. Seviyesiz siyasetçi, yaptığı Twitter paylaşımına Fetullahçı bir internet sitesini kaynak gösterdi.

TÜRKİYE DÜŞMANININ KILAVUZU FETÖ'CÜ KAÇAK ÇIKTI

'Nordic Monitor' isimli internet sitesi, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensubu Today's Zaman gazetesi yazarı Abdullah Bozkurt'a ait… Türkiye'den firar eden Bozkurt, İngiltere merkezli bu internet sitesinden Türk devlet büyüklerine her türlü iftirayı atıyor.

Avukat Mustafa Doğan İnal, yaptığı sosyal medya paylaşımında "İsveç merkezli yapan nordic monitor kaçak fetöcü eski today's zaman yazarı Abdullah Bozkurt un kontrolünde ve Türk hükümet yetkililerini el kaide ve torör ile iliskilendirme algisi yapan bir site.Faşit G.Wilders de bu siteyi iddialarına dayanak yapmış..." dedi.