İş dünyası Bodrum’da toplanıyor!

Bodrum iş dünyasının önde gelen örgütlerinden olan BESİAD'ın şimdiye kadar yerel ölçekte düzenlenen 'İş Tanıtım Toplantıları' adlı etkinliği 8. yılında ulusal çapta bir ekonomi ve tanıtım iş insanları zirvesine dönüşecek.

İş dünyası Bodrum’da toplanıyor!

Bodrum iş dünyasının önde gelen sivil toplum örgütlerinden olan BESİAD’ın Türkiye’nin önde gelen firmalarını misafir edeceği etkinlik 11-12-13 Ekim 2019 tarihlerinde Bodrum’da düzenlenecek.

Bu etkinlikte hem ülke hem de Bodrum için ekonomik bir sinerji oluşturmayı amaçlanıyor.

Aynı zamanda çok etkin bir tanıtım çalışmasına dönüşen 8. İş İnsanları Zirvesi, TÜRKONFED ve TÜSİAD başkanları başta olmak üzere, onlarca STK temsilcilerini ve iş insanlarını, Bodrum’a yakışan ve iz bırakacak bir organizasyon ile ağırlayacak.

BESİAD NEDİR?

2003 yılında kurulan BESİAD’ın (Bodrum Esnaf Sanayici İş Adamları Derneği) Başkanı Engin Kaplan, Derneğin temel amacının Bodrumlu iş insanlarına, iş dünyasına, ülke ekonomisine maddi ve manevi katkı sağlamak, güçlendirmek ve geliştirmek olduğunu belirterek ülke çapında bir etkinliğe dönüşen İş Tanıtım toplantılarının Bodrumlu iş adamları ile iş dünyasını buluşturacağını belirterek “İş zirvesi 8 yıl önce BESİAD tarafından Bodrumlu iş insanlarını ve iş dünyasını bir araya getirmek ve bir sinerji oluşturmak amacıyla yerel ölçekte başlatılmış bir organizasyondu. Başladığı günden bu yana da kuvvetli bir şekilde devam etmektedir. Ana çıkış noktası birbirlerini çok iyi tanımayan iş insanlarının yüz yüze görüşmeler yaparak birbirleri ile daha çok iş yapmasını sağlamaktır. 8. yılında bu etkinliği bir zirveye ve ülke çapında bir etkinliğe dönüştürme kararı aldık. Ve asıl eksenini oluşturan iş insanlarının birebir görüşmelerinin dışında da etkinliğimizi çok zenginleştirdik. Türkiye’deki çok önemli iş insanlarının bir araya geldiği bir etkinliğe dönüştü” dedi.