Isabelle Haak’tan Paola Egonu cevabı

VakıfBank Kadın Voleybol Takımı'ndan Imoco Volley'e transfer olan Isabelle Haak yeni takımı ile basın toplantısına çıkarken Paola Egonu hakkında konuştu.

featured

Vakıfbank kadrosunda 2019’da takıma katılan ve şampiyonluklarda önemli pay sahibi olan Isabella Haak İtalyan ekibi Imoco Volley’e transfer olmuştu. Haak basın toplantısında açıklamalar yaptı.
Haak ”VakıfBank ve Imoco’nun arasındaki çekişme çok kuvvetli. Bu çekişmenin Imoco tarafında yer almak da çok güzel olacak. Bu sezon güçlü bir takımımız var. Sezon içinde ne olacağını göreceğiz ama VakıfBank’a karşı en iyi şekilde oynayacağız.”

EGONU İLE REKABET

Paola Egonu’yla bir rekabet var mı? sorusuna Haak ”Aramızda bir yarış olduğunu düşünmüyorum. Bizim jenerasyonumuzda çok iyi oyuncular var. Ben bir kıyaslama yapmıyorum ama insanlar konuşuyor. Her zaman isimlerimiz karşılaştırılacaktır ama bu benim için bir yarış değil.” dedi.
Hedefleri konusunda ise Haak “CEV Şampiyonlar Ligi’ni kazanmak hayatımın en önemli hedeflerinden biriydi. Bunu da başardım. Şimdi yeni bir sayfa açıyorum. Imoco’yla da bu başarıyı kazanmak en büyük isteğim olacak.” dedi.

Isabelle Haak’tan Paola Egonu cevabı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!