İstanbul’da 16 yaşındaki Suriyeli çocukla evlenmek isteyen Afgan, kaçırmak için evi bastı

İstanbul Başakşehir'de yaşanan olayda, Afganistan uyruklu olduğu iddia edilen bir genç, Suriye uyruklu olduğu iddia edilen 16 yaşındaki kızı kaçırmaya çalıştığı iddia edildi.

featured

Edinilen bilgiye göre, kendisini Cemal olarak tanıtan yabancı uyruklu bir şahıs, yabancı uyruklu Danie Ş. ile evlenmek istedi.

Şahıs, kızı babası Ahmed Ş.’den istedi fakat baba evliliği onaylamadı. Danie Ş. de Cemal isimli şahsı arayarak evlenmek istemediğini söyledi.
Kızın istemediğini söylemesi üzerine şahıs, eve gelerek içeriye girdi. Cemal’i karşısında gören Danie Ş., mutfağa saklanarak kapıyı kilitledi. Bunun üzerine genç, mutfağın kapısını camını kırdı. Genç kız bağırarak binada bulunanlardan yardım istedi.

Danie Ş.’nin bağırması üzerine Cemal isimli şahıs balkona çıktı. Yakalanacağını anlayan genç, hayatını tehlikeye atarak, balkondan bir alt kata sarktı. O anlar ise cep telefonu kamerasına yansıdı. Şahıs, şans eseri yaralanmadan bir alt katın balkonuna inip, kapıdan çıkarak kaçtı. Eve gelerek inceleme yapan polis ekipleri, kaçan şahsı yakalamak için çalışma başlattı.

 

İstanbul’da 16 yaşındaki Suriyeli çocukla evlenmek isteyen Afgan, kaçırmak için evi bastı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 1 hafta önce

    Afganistan’a kaçırılan Türk çocuğunu hatırlatmıştır

  2. 1 hafta önce

    onlar da ogrendiler artik burasi basi bos memleket.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!