İyi Parti’de Mavi Vatan karşıtı ‘diplomasi’ konferansı verecek! Anayasacı isim övgü dolu sözlerle duyurdu!

Ümit Özdağ’ın ‘Anayasacı’ isim olarak duyurduğu İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kamil Erozan İyi Parti Diplomasi Akademisi’nde Mavi Vatan karşıtı Aydın Sezer’in konferans vereceğini açıkladı. Erozan etkinliği “19 Kasım Perşembe akşamı kaçırılmaması gereken bir program” sözleriyle duyurdu.

İyi Parti’de Mavi Vatan karşıtı ‘diplomasi’ konferansı verecek!  Anayasacı isim övgü dolu sözlerle duyurdu!

VERYANSIN TV

Ümit Özdağ’ın İyi Parti adına HDP ile birlikte anayasa görüşmelerine katılmakla suçladığı Ahmet Kamil Erozan twitter hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Özdağ'ın iddiaları karşısında sessizliğini koruyan Erozan, Mavi Vatan karşıtı dış politika analisti Aydın Sezer’in İyi Parti Diplomasi Akademisi’nde konferans vereceğini duyurdu.

‘KENDİ AYAĞIMIZA SIKTIK’ DEMİŞTİ!

Daha önce “Mavi Vatan masalıyla kendi ayağımıza sıktık” diyen Sezer’in konferansını övgü dolu sözlerle duyuran Erozan paylaşımında “19 Kasım Perşembe akşamı kaçırılmaması gereken bir program var İYİ Parti Diplomasi Akademisi’nde... “Doğu Akdeniz ve Türkiye”... Perşembe sabahı bir kere daha hatırlatırım ama siz şimdiden yazın programınıza...” ifadelerini kullandı.