İYİ Parti’den CHP’ye rest! ‘İstanbul-Ankara deme hakları yok’

İYİ Parti Teşkilat Başkanı Buğra Kavuncu, yaklaşan seçimlerle ilgili CHP'ye göndermede bulunarak, "Biz Türkiye’yi kaybederiz dediğimizde bizi duymayanların bugün gelip bize Ankara, İstanbul deme hakkı olduklarını düşünmüyorum" dedi.

featured

İYİ Parti Teşkilat Başkanı ve İstanbul Milletvekili Kavuncu, dün akşam Habertürk’te açıklamalarda bulundu.

Yerel seçimlere ilişkin mesajlar veren Kavuncu, “Ben 34 ilde yapmış olduğun 5’er saatlik ziyaretlerde teşkilatlardan aldığım bir intibaı söyleyeyim; Tek, müstakil, bedeli ne olursa olsun hiçbir oluşumun içerisinde yer almadan yerel seçimlere gitme arzusu partinin tabanında çok yüksek. Ana çoğunluk ve taban büyük kitle bu konuda çok arzulu ve istekli. Bedeli ne olursa olsun hür ve bağımsız yol yürüyelim diyorlar” diye konuştu.

Kavuncu, CHP’ye göndermede bulunarak yerel seçimlerle ilgili, “Biz Türkiye’yi kaybederiz dediğimizde bizi duymayanların bugün gelip bize Ankara, İstanbul deme hakkı olduklarını düşünmüyorum” mesajını verdi. Kavuncu, “Parti tabanı bedeli ne olursa olsun hür ve bağımsız yol yürüyelim diyor” dedi.

ZORLU: AKŞENER’İN UYARILARI DİKKATE ALINSAYDI…

İyi Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu da Sözcü’den Aytunç Erkin’e yaptığı açıklamada, “Genel başkanımız, Altılı Masa’nın kurulmasından itibaren ülkedeki değişimin gerçekleşmesi için büyük bir çaba ve fedakârlık gösterdi. Hatta masanın genişlemesi için de önerimiz oldu. Eğer onun uyarı ve kaygıları dikkate alınsaydı bugün cumhurbaşkanlığı seçimini ve hatta ilk turda kazanmıştık. Meclis’te de çoğunluğu elde etmiştik” ifadelerini kullandı.

İYİ Parti’den CHP’ye rest! ‘İstanbul-Ankara deme hakları yok’

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!