İYİ Partili başkandan Dallas dizisi gibi basın açıklaması… ‘Hanım koleksiyonu yapıyor’

İYİ Parti Nevşehir İl Başkanı Ömer Ay, eski Belediye Başkanı Hasan Ünver ve iş ortaklarını hedef alan basın açıklaması gündem oldu. Ay'ın kadınlarla ilgili sözleri ise tepki çekti.

featured

İYİ Parti Nevşehir İl Başkanı Ömer Ay düzenlediği basın toplantısında eski AKP’li Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in eleştirilerine yanıt verirken ilginç ifadeler kullandı.

Yolsuzluk yaptığını öne sürdüğü Hasan Ünver’in iş ortakları hakkında Ömer Ay, “Hasan Ünver’in iş ortaklarının dördü de hanımlarını değiştirdiler. Dördü de eski hanımlarını boşadılar. Yeni hanımlar aldılar. Genelde sekreterlerini aldılar. Artı il özel idare başkanımız dördüncü veya beşinci hanımını aldı. Adeta hanım koleksiyonu yapıyor. Brezilya dizisine çok uygun bir partililerle karşı karşıyayız” dedi.

Ünver’in “mal varlığındaki artışa” dikkat çektiği açıklamasında Ömer Ay, Hasan Ünver’in iş ortaklarının eşlerinden ayrılarak sekreterleriyle evlendiklerini öne sürerek şunları söyledi:

“Belediye çalışanlarının, Hasan Ünverin iş ortaklarının dördü de hanımlarını değiştirdiler. Dördü de eski hanımlarını boşadılar. Yeni hanımlar aldılar. Genelde sekreterlerini aldılar. Şimdi büyük bir ilçemizin belediye başkanı ile şoförü Yıldız isimli bir kızı paylaşamıyorlar. Whatsapp’tan yazışmalarını Twitter’da okumuşsunuzdur. Yıldız’ı belediye başkanı mı kahve içmeye götürecek, Halil mi götürecek tartışıyorlar. Artı il özel idare başkanımız dördüncü veya beşinci hanımını aldı. Adeta hanım koleksiyonu yapıyor. Brezilya dizisine çok uygun bir partililerle karşı karşıyayız.”

ÖMER AY KİMDİR?

Ömer Ay, CHP Nevşehir Milletvekili ve İl Başkanı Mehmet Zeki Tekiner’in öldürülmesiyle ilgili davada, cinayetin azmettiricisi olarak hüküm giymişti.

 

İYİ Partili başkandan Dallas dizisi gibi basın açıklaması… ‘Hanım koleksiyonu yapıyor’

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Veryansın TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!