İzleyicilere küfreden Hasan Can Kaya, Nihat Genç’e çarptı

featured

Hasan Can Kaya’nın Youtube’da yayınladığı son videoda seyirciyle girdiği küfürlü diyalog, Nihat Genç’e çarptı…

VERYANSIN TV

Acun Ilıcalı’nın yeni platformu Exxen’de ‘Konuşanlar’ isimli programı yapan Hasan Can Kaya’nın Youtube’da yayınladığı son video sosyal medyanın gündeminde…

‘Konuşanlar 44. Bölüm Shot’ isimli videoda Hasan Can Kaya’nın seyirciyle girdiği küfürlü diyalog dikkat çekiyor. 

Kaya, bir seyircinin “Babamla her hafta seni seyretmeyi çok seviyoruz. Ne zaman izlesem babam ‘Naz var ya bu adam çok p.ç bir adam’ diyor” sözlerine yine küfürle yanıt verdi.

‘ZIPIRIN BİRİ…’

Söz konusu diyaloğa Twitter’dan tepki gösteren gazeteci yazar Nihat Genç, Hasan Can Kaya’nın ‘mizah’ anlayışını eleştirerek şunları söyledi: 

“Yokluk, sefalet, sapıklık diplerde… Gençler galiba para için makul yollardan geçinecek fikir, akıl, ürün bulamıyor ve zıpırın biri seyircinin yüzüne ana avrat düz gidip ekmeğini kazanıyor! Adına da mizah demiş, seyirci de mazoşist, para verip kendine küfür ettiriyor!”

‘BEN DE ONA….’

Paylaşımın ardından Hasan Can Kaya, Genç’i telefonla aradı. 

Nihat Genç o görüşmeyi şöyle anlattı: 

“Biraz önce attığım tweet üzerine Hasan Can Kaya aradı. Lafı ‘bana böyle diyemezsin’e getirdi. Ben de ona ‘seyircinin anasına küfür hiçbir gelenekte yoktur’ dedim. Efelenip pişkinliğinde ısrar edince, küfür öyle değil böyle edilir deyip yapıştırdım.”

Genç’in açıklamaları kısa süre içerisinde Twitter’da birinci sıraya yerleşti.  

Tartışma ayrca Ekşi Sözlük’ün de gündemine girdi. 

İzleyicilere küfreden Hasan Can Kaya, Nihat Genç’e çarptı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

14 Yorum

 1. 8 ay önce

  Bu adamı çıktığı günden beri sevmemişimdir. Sadece küfrederek para kazanmaya çalışan biri. Seveninin de olması ayrı bir konu.

  Cevapla
 2. 8 ay önce

  Parayla yapıyorlardır. Ahlakı tamamen bozmak için. Parayla işi yapıp tezgahına düşürdükleri de vardır. İşin sıkıntısı büyük ihtimal zaten ülkeyi elinde tutan illimunati destekli yapıyorlardır.

  Cevapla
 3. 8 ay önce

  Abi hangi küfürü ettin yazar mısın ben de senden ilham alıp hakeden birilerine söylerim bizde küfürdaş oluruz

  Cevapla
 4. 8 ay önce

  Türk gençliği bu olmamalı. Acun medya’nın işi bu, toplumu yozlaştırmak. Millet anasına babasına küfür ettirmekten haz alır duruma gelmiş. Ne gelişmişlik, ne de modernizm bu değil, asla değil…

  Cevapla
 5. 8 ay önce

  Birkaç gün önce N. Genç’e işkembeden sallayan ekşi sözlüğün amirallere kumpas iddianamesine hiçbir şey demediği dikkatinizi çekti mi?

  Cevapla
 6. 8 ay önce

  Bu burjuvanın mizahı da leş!

  Cevapla
 7. iyi yapmisin boylelerine firsat mermemek lazim

  Cevapla
 8. 8 ay önce

  Asıl acınacak durumda olan seyirci, biraz alan memnun satan memnun durumu da var, artık ne hale geldiysek? Babasına küfür ediliyor, kahkaha atıyor, ne diyecegimi bilemedim, umarım okkalı bir kufur gitmiştir…

  Cevapla
 9. 8 ay önce

  Hiç komik olduğunu bile düşünmüyorum, torpil yapan sahibi tarafından parlatılmaya çalışılan birisi

  Cevapla
 10. 8 ay önce

  Sen bir adamsın Nihat abi. Ağzına yüreğine sağlık

  Cevapla
 11. 8 ay önce

  Tencere – Kapak misali ne diyeyim? Acun Ilıcalının vizyonu ne? Konsepti ne ki yol verdiği adamlar ne olsun? “Z kuşağı, Z kuşağı” diye diye şımartılan, içi boş teneke bir nesil. Maalesef `-70’i böyle işte. X ve y kuşağının çaplı, kaliteli bir nesil bir Z kuşağını yetiştiremedi. Cem Yılmaz, Okan Bayülgen, Ata Demirer, Beyazıt Öztürk, Tolga Çevik, Ali Sunal, Yılmaz Erdoğan, Şahan Gökbakar gibi adamların ki bazılarını eleştirsem de, sevmesem de, bazılarının görüşlerine katılmasam da eğri oturup doğru konuşalım bir şeyler üretmiş, konsept sahibi olmuş, çığırlar açmış adamlar. Ve Allah var bu adamlar aktifken ne kadar neşeli bir millettik? Bu adam ne üretiyor, ne vizyonu var? Anca seyirciye küfür ediyor. Garip olan da halen daha programına gidiyorlar. İnsanlar parayla küfür yiyor. X ve y Kuşağı hep para derdine düştü, böyle nesiller ortaya çıktı. Ayağa kalkın. 2010lardan önce iki lafı para olan bir millet olduk.

  Cevapla
 12. Şaşkın…nasıl şişirildi ve nasıl bir anlamsız özgüven sağlandı ise, cami duvarına toslama misali birde Nihat Genç’i aramış…milli muhafazakar yönetimimizde ülkemizin kültür hali..

  Cevapla
 13. 8 ay önce

  Nihat abi haklı .gençler sever bende YouTube da iken izlerdim kendisini ama yaptığı bu kelimenin ne anlama geldiğini kendi de bilmiyor mu .para insanı değiştiriyor demek . Exxen e geçtiğinden beri izlemiyorum . İyice b..nu çıkarmış

  Cevapla
 14. 8 ay önce

  Acun Beyin yapıtlarını pek beğenmem. “Vizyonu ne? Yol verdikleri ne ki derken?” kastım eleştiri anlamındadır. Programlarını beğenmiyorum, tercih etmiyorum anlamındadır. Kesinlikle kimseye hakaret, küfür etmem. Vizyon, yöntem anlamında bir eleştiri sadece aman yanlış anlaşılmasın. Eski nesiller ayağa kalkın derken de hep para derdine düştünüz, muhabbetleriniz hep maddiyat anlamında.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!