Kaleye içerden fetih mi? İmamoğlu, Tunceli’yi ziyaret edecek

CHP'de genel başkanlık için 'değişim' hareketi başlatan İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Elazığ ve Tunceli'ye ziyaretlerde bulunacak.

featured

CHP’deki değişim tartışmalarını başlatan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, yurt gezilerine başlıyor.

Genel Kurultay öncesi ziyaretler gerçekleştirecek olan İmamoğlu’nun ilk durağı Elazığ olacak. İBB Başkanı’nın, 7 Ağustos’ta Elazığ’da Gazi Mesleki ve Teknik Lisesi inşaatı için temel atma törenine katılacağı öğrenildi.

İmamoğlu, Elazığ’dan sonra ise CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun memleketi Tunceli’yi ziyaret edecek. Cemevlerine gidecek olan olan İmamoğlu’nun kentteki ikinci durağı da Munzur Gözeleri olacak.

YEREL SEÇİM MESAJI VERMİŞTİ

Dün, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından Çatalca’da, çiftçilere ücretsiz verilecek yaklaşık 10 milyon kışlık sebze fidesi dağıtım töreni gerçekleşti. Törene İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun yanı sıra, CHP Grup Başkanvekili Gökhan Günaydın katıldı.

Programda konuşan Ekrem İmamoğlu, şu ifadeleri kullanmıştı:

Biz hem bundan sonraki İstanbul seçimlerini, hem de İstanbul’un ilçe seçimlerini kazanmaya devam edeceğiz. Bununla yetinmeyeceğiz. Ülkemizin makus talihini yenemediğimiz bu seçimde bir sonraki de seçimde yenme konusunda da kararlı çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Dolayısıyla yılmak yok, yolumuza devam edeceğiz.

Ama vatandaşımızla yüzleşeceğiz. Yaptığımız eksikliklerden dolayı onlardan özür dileyeceğiz. Onlarla dertleşeceğiz, konuşacağız. İşte buradaki gibi eleştirileri alıp baş tacı edeceğiz. Önümüze vatandaşlarımızın dilek ve tavsiyeleriyle bakacağız. Ve milletin hizmet alması için bu millete ait milletin iktidarlarının kurulması için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Unutmayınız buradaki kardeşiniz asla vazgeçmeyen bir kardeşiniz, bunu herkes bilsin.”

Kaleye içerden fetih mi? İmamoğlu, Tunceli’yi ziyaret edecek

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!