Karısı pideciye kaçan adam, Müge Anlı’da börek yaptı

featured

Pideciye kaçan eşinin kendisini ve ailesini istemediğini söylemesiyle kendini yerlere atan Serkan Kıyak, programın yeni bölümünde eşinden ayrılmaya karar verdi ve mutfağa girip Müge Anlı için börek yaptı.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Serkan Kıyak, günlerdir haber alamadığı eşi Zehra Kıyak’ın bulunabilmesi için yardım istedi. Eşinin kandırılarak 2 yaşındaki bebekleri ile görme engelli anneannesini bırakıp gittiğini ifade eden Kıyak, Zehra’yı daha önce başka erkeklere defalarca çıplak fotoğrafını atarken yakaladığını da söyledi.

Eşinin geri dönmesi için adeta yalvaran adam, “Benim eşim yapmaz. Döner inanıyorum. Herkes hata yapar ben affederim. Güzel karım, melek karım lütfen dön geriye… Sana kına gecesi yaptım. Helali hoş olsun…Dönsün çamaşır makinesini de alırım. Herkesin karısı bulunuyor, benimkini de bulun” dedi.


PİDECİYE KAÇTIĞINI ÖĞRENİNCE YIKILDI 

Ancak Serkan Kıyak gelen telefon bağlantıları ile adeta yıkıldı. Yayına telefonla bağlanan Zehra’nın komşusu Rümeysa isimli kişi, Zehra’nın kendisini arayarak karşı komşuları pideci Gökhan’la kaçtıklarını ifade etti. Daha sonra yayına bağlanan Zehra ise Serkan’ı ve ailesini istemediğini söyledi.

Yaşananları kaldıramayan Serkan Kıyak, “Bu mu emeklerimin karşılığı? Beni 4-5 defa aldattın, affettim. Dön gel! Yine affederim… 87 yaşında nenene nasıl kıydın, gittin? Zehra geleceksin… Ben seni sevdim. Ben sana ne yaptım? Hayallerimi yıktın. Yaşayamam ben… Şikayetçiyim” diyerek kendini yerlere attı. Kafasını birkaç defa da zemine vuran Kıyak, Müge Anlı’nın ekipleri tarafından stüdyodan çıkarıldı.

MUTFAĞA GİRİP BÖREK YAPTI

Müge Anlı canlı yayınında yeni bir gelişme yaşandı.Eşinden ayrılmaya karar veren Serkan Kıyak, mutfağa girdi. Karısı tarafından terk edilince canlı yayında sinir krizi geçiren Serkan Kıyak, börek yaptı. Yaptığı böreği Müge Anlı’ya ikram eden Kıyak, hayatında yeni bir başlangıç yapacağını belirtti.

Karısı pideciye kaçan adam, Müge Anlı’da börek yaptı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

2 Yorum

 1. 8 ay önce

  ATV işte, ne bekliyorsun?

  Cevapla
 2. 8 ay önce

  Bir kadın olarak söylüyorum. Pideciye kaçan kadın! ve o kaçıran pideci, reyting uğruna adamın ruhsal bozukluğundan yararlananlar ve sosyal medyada bu adamla tüm alay edenler… Sizler bu adamcağıza neler yaşattı iseniz aynısını umarım sizler daha fazlasını yaşarsınız. Ne istediniz be bu adamcağızdan? Hiç mi vicdanınız yok sizin? İntihar etmiş işte hepiniz şimdi kına yakabilirsiniz.
  Tek suçu sevmek olmuş adamcağızın. Hem de bunu zerre değmeyecek birine… Serkan Kıyak’ın intihar haberine gerçekten çok üzüldüm…

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!