Kediciklerden Veryansın Tv’ye teklif! Ne yanıt verdik?

Adnan Oktar Suç Örgütünün vakfı, Veryansın Tv Youtube kanalında programa katılmak için fiyat istedi.

Kediciklerden Veryansın Tv’ye teklif! Ne yanıt verdik?

Adnan Oktar Suç Örgütünün vakfı olan ve Oktar’ın da fahri başkan olduğu Milli Değerleri Koruma Vakfı (MDKV), Veryansın Tv’ye, “halkı bilinçlendirmek ve iftiralara cevap vermek için” program yapılmasını talep etti. MDKV adına atılan e-postada, Veryansın Tv Youtube kanalında, “Arkadaşlarımız ile ilgili hazırlayacağınız ve yayınlayacağınız bir video için fiyat teklifinizi bekliyorum” ifadesi kullanıldı.

İŞİMİZ OLMAZ

Veryansın Tv de MDKV’ye “İşimiz olmaz” yanıtını gönderdi.

mdkvdencevaplar@gmail.com adresinden 18 Ağustos tarihinde gelen ve kendilerinin Milli Değerleri Koruma Vakfı görevlileri olduğunu iddia eden e-postada, vakıf üyelerinin “hiçbir delile ve hiçbir belgeye dayanmadan, duyumlara ve söylemlere dayalı olan iftiralar” nedeniyle tutuklu oldukları belirtildi.

‘SESİMİZİ DUYURMAK İSTİYORUZ’

Veryansın Tv’ye gelen e-postada şunlar yer aldı:

“Milli Değerleri Koruma Vakfı (MDKV) 1995 yılında İstanbul’da kurulmuştur. MDKV’nin temel amacı, milli değerlerimizi tanıtmak, milli birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekmek ve halkımızı bu konuda bilinçlendirerek söz konusu değerlerin korunması konusunda toplumsal duyarlılığı artırmaktır.

Vakfımız üyeleri olan arkadaşlarımızın büyük bir çoğunluğu yaklaşık 1 yıldır hapisteler ve basında aleyhlerinde yürütülen kara bir kampanya var. Hiç bir delile, hiç bir belgeye dayanmadan, duyumlara ve söylemlere dayalı olan iftiraları her gün basında görmek mümkün. Sn Adnan Oktar ve arkadaşlarımız için her gün Twitter’da birkaç defa tag çıkarılmasına ve iftiralara cevap verilmesine karşın basında bu cevaplarımıza yer vermiyorlar. Bu bağlamda bizler de Youtube aracılığı ile sesimizi daha fazla duyurmak istiyoruz. Arkadaşlarımız ile ilgili hazırlayacağınız ve yayınlayacağınız bir video için fiyat teklifinizi bekliyorum?”

167 KİŞİ TUTUKLU

Adnan Oktar Suç Örgütü’ne yönelik 11 Temmuz 2018 günü operasyon düzenlenmişti. Operasyon sonucunca aralarında Adnan Oktar’ın da bulunduğu 187 şüpheli yakalanmış ve 167 şüpheli tutuklanmıştı. Örgüt üyesi 226 şüpheli hakkında hazırlanan yaklaşık 4000 sayfalık iddianame, İstanbul 30. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından kabul edilmişti.

Veryansın Tv, Adnan Oktar’ın vakfı tarafından gelen teklife, “İşimiz olmaz” yanıtını verdi.

VeryansınTv.com