Kılıçdaroğlu ‘128 milyar doları’ sordu, Akşener yanıt verdi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e "Bu ülkenin 128 milyar doları ve bir de damadı kayboldu Meral Hanım. Soruyoruz, farklı farklı yanıtlar alıyoruz; siz nerede olduklarını biliyor musunuz?" diye sordu.

Kılıçdaroğlu ‘128 milyar doları’ sordu, Akşener yanıt verdi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter hesabında Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'ndaki (TCMB) 128 milyar doların akıbetiyle ilgili olarak bir paylaşımda bulundu.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i etiketleyen Kılıçdaroğlu “Bu ülkenin 128 milyar doları ve bir de damadı kayboldu Meral Hanım. Soruyoruz, farklı farklı yanıtlar alıyoruz; siz nerede olduklarını biliyor musunuz” diye seslendi.

Kılıçdaroğlu’na yanıt veren Akşener ise Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nu etiketleyerek, “Biz de milletimizin hazinesine uzanan elleri takipteyiz Kemal Bey. İktidar istediği kadar kaçsın, istediği kadar saklansın yılmadan kovalamaya devam” ifadelerini kullandı.

Akşener'in paylaşımını alıntılayan Karamollaoğlu da Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal'ı etiketleyerek şunları söyledi: "Meral Hanım, insanımız her şeyin farkında. İnanıyorum ki milletimiz, pek yakın bir zamanda bu keyfiliğe, hukuksuzluğa, israfa, yıllardır alın teriyle biriktirileni çarçur edenlere dur diyecek ve güzel bir ders verecektir. Öyle değil mi Gültekin Uysal Bey?"