Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a ‘sürtük’ tepkisi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Gezi Parkı eylemlerine katılanlara ‘sürtük’ diyerek hakaret etmesine tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu ayrıca kendisine yönelttiği 10 soruya yanıt verdi. Kılıçdaroğlu, saat verip Erdoğan'a da çağrıda bulundu.

featured

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Gezi Parkı eylemlerine katılanlara ‘sürtük’ demesinin ardından “Kadınlara küfreden sana bir tavsiyem olacak. Ağzını kapalı tutup insan sanılman, açıp tüm şüpheleri ortadan kaldırmandan iyidir” diye tepki gösterdi.

Erdoğan bugün partisinin TBMM Grup Toplantısı’nda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na 10 soru yöneltmişti.

Ayrıca Erdoğan’ın eylemcilere yönelik sözleri de tepki çekmişti.

KILIÇDAROĞLU’NDAN YANIT

Kılıçdaroğlu, Erdoğan’ın sorduğu 10 soruyu sosyal medya hesabından ”Erdoğan, milletimize seslenmişsin. “Sürtükler, eşkıyalar, teröristler, çürükler, fukaralar” havada uçuşmuş. Kadınlara küfreden sana bir tavsiyem olacak. Ağzını kapalı tutup insan sanılman, açıp tüm şüpheleri ortadan kaldırmandan iyidir. Sorularına ise yanıtlarımı veriyorum” notuyla yanıtladı.

Kılıçdaroğlu ayrıca, “Danışmanlarını ve doktorlarını çağır, saat 23.00’te ben de sorularımı soracağım. aHaber’i de mutlaka ara, hazır ola geçsinler. Derin derin nefes al, bakalım yanıt verecek yüreğin var mı…” ifadelerine yer verdi.

CHP lideri sosyal medya paylaşımından Erdoğan’ın konuşmasında sorduğu sorulara ise şöyle yanıt verdi:

Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a ‘sürtük’ tepkisi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!