Kılıçdaroğlu'nu Sedat Peker'e benzeten Yeni Şafak videoda 'şifre' aradı!

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun video mesajına ilginç yorumlar getiren Yeni Şafak, Sedat Peker videolarına benzetti. Kılıçdaroğlu'nun arkasındaki deniz kabuğu ve gemi maketine dikkat çeken gazete masadaki yarım çay bardağını da 'şifre' olarak yorumladı. Ancak ne anlamlara geldiğini yorumlamadı.

Kılıçdaroğlu'nu Sedat Peker'e benzeten Yeni Şafak videoda 'şifre' aradı!

VERYANSIN TV

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun organize suç örgütü elebaşı Sedat Peker’e özendiğini iddia eden Yeni Şafak, Kılıçdaroğlu'nun Peker gibi çektiği her videosunda arka fonu ve masadaki objeleri değiştirerek mesaj verdiğini öne sürdü. Üstelik bu iddiasını manşete taşıyacak kadar ciddiye aldı!

İzmir HDP binasında katledilen Deniz Poyraz'la ilgili videosunu ele alan Yeni Şafak, "Mekan ve obje değişimi yapan, daha önce halka 'Her yerde bağıracağız' diye seslenen Kılıçdaroğlu, son videosunda ise savcıları tehdit etti" iddiasında bulundu.

Gazete Kemal Kılıçdaroğlu'nun 11 Mayıs’ta paylaştığı video için de "Peker gibi masaya kitaplar koyarak mesaj verdi" diyen gazete, "Kılıçdaroğlu’nun önceki gece paylaştığı son videosunda arka mekanda ise kitaplık rafında bulunan deniz kabuğu ve gemi yer aldı" ifadelerini kullandı.

KILIÇDAROĞLU: ATIŞ SERBEST GENÇLER

Yeni Şafak'ın manşetine Kılıçdaroğlu'ndan da tepki geldi.

Twetter hesabından gazetenin manşetini paylaşan Kılıdçaroğlu, "Bakın bu da başka bir troll zekası ürünü. Arka fonuna deniz kabuğu yerleştirdi demişler. Oysa ben Türkiye’yi karış karış gezmeye devam ediyorum; bu da otel odasında yaptığım çekim. Sevgili halkım bugün Antep’teyim. Troll algılarını yemeyin sakın. Sahadayım, halkımlayım" dedi.

Kılıçdaroğlu'ndan ikinci paylaşımında da "Acaba maket gemiyi oraya yerleştirerek, vermek istediğim mesaj neydi? Atış serbest gençler" ifadelerini kullandı.

İşte Kılıçdaroğlu'nun o videosu...