Kıvanç Tatlıtuğ’un test sonucu açıklandı

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ kendisini iyi hissetmediği için koronavirüs şüphesiyle hastaneye yattı. Tatlıtuğ sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada test sonuçlarının negatif çıktığı bilgisini verdi.

Kıvanç Tatlıtuğ’un test sonucu açıklandı

Kıvanç Tatlıtuğ koronavirüs salgını nedeniyle eşi Başak Tatlıtuğ ile Kemerburgaz’da orman içinde bulunan evlerinde inzivaya çekilmişti. Tatlıtuğ önceki akşam kendisini iyi hissetmeyince gittiği özel bir hastanede tedavi altına alındı.

Sağlık durumuyla ilgili  sosyal medya hesabından açıklama yapan Kıvanç Tatlıtuğ, “Herkese merhaba, 15 gündür eşim ile evimizdeydik. Ancak bazı şikayetlerim üzerine geldiğim hastanede beni müşahede altına aldılar.Lütfen kaygılanmayın.Ben gayet iyiyim ve test sonucumu bekliyorum. Bilgilendirme yapacağım.. Sağlıkla kalın” dedi.

Kıvanç Tatlıtuğ daha sonra yaptığı paylaşımla test sonuçlarının negatif çıktığı bilgisini verdi:

“Yüksek ateş ve öksürük şikayeti ile geldiğim hastanede, yapılan tetkikler sonucunda akciğerimde küçük bir alanda zatürre odağı tespit edildi. Bununla ilgili olarak takip ve tedavi altına alındım.
Bugün Covid-19 test sonucumun negatif geldiğini öğrendim. Yarın yapılacak son kontrollerim sonucuna göre gerekirse evde takip ve tedavime karar verilecektir..Ülkemizde özellikle bu dönemde yoğun mesai harcayan sağlık personellerine çok teşekkür ediyor, başta Covid-19 ile mücadele eden hastalar olmak üzere tüm hastalara Allah’tan şifa diliyorum. Dualarımız sizinle. Ben iyiyim… İlginize teşekkür ederim.”