Komşusunun karısını hamile bırakan Cengiz Koraltan'a meydan dayağı

Evli ve iki çocuk annesi E.K. ile birlikte olan ve Esra Erol'un programında DNA testi sonucu bebeğin kendisinden olduğu öğrenilen Cengiz Koraltan Nazilli’de Ülkü Ocakları mensubu olduğu öğrenilen bir grup tarafından sokak ortasında dövüldü.

Komşusunun karısını hamile bırakan Cengiz Koraltan'a meydan dayağı
Komşusunun karısını hamile bırakan Cengiz Koraltan'a meydan dayağı

Aydın’ın Kuyucak ilçesinde evli ve iki çocuk annesi E.K. ile birlikte olan ve Esra Erol'un ATV'deki televizyon programındaki DNA testi sonucu E.K.’nın yeni doğan çocuğunun kendisinden olduğu öğrenilen 54 yaşındaki güvenlik görevlisi Cengiz Koraltan Nazilli’de Ülkü Ocakları mensubu olduğu öğrenilen bir grup tarafından sokak ortasında darp edildi.

Edinilen bilgiye göre, Nazilli’de Sümer Mahallesi’nde otomobilin içerisinden indirilen Cengiz Koraltan, Ülkücü bir grup tarafından feci şekilde dövüldü.

Aldığı darbelerle yere yığılıp bayılan Cengiz Koraltan, çevredeki yurttaşların ihbarı üzerine ambulansla Nazilli Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Tedavisinin ardından taburcu edilen Koraltan, ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü. Olay anı bir yurttaş tarafından cep telefonuyla kaydedildi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Veryansın TV'nin mobil uygulamasını indirin.

Google Play Store'den indirmek için tıklayın

Apple App Store'den indirmek için tıklayın