Köpeklerinizi Emanet Edebileceğiniz Güvenilir Bir Yuva : Loyal Friend

-SPONSORLU İÇERİK-

Köpeklerinizi Emanet Edebileceğiniz Güvenilir Bir Yuva : Loyal Friend

Loyal Friend; köpeklerinizi emanet edebileceğiniz güvenilir, hijyenik ve profesyonel bir köpek oteli ve eğitim merkezidir. 

İstanbul Çekmeköy’de 6 dönümlük bir arazi üzerine tümüyle köpek dostlarımızın konaklama ve eğitim esnasındaki konforu ve başarısı düşünülerek dizayn edilen Loyal Friend, yalnızca bir köpek oteli ya da eğitim merkezi değil, köpeklerinizi emanet edebileceğiniz güvenilir bir yuvadır.

Güvenilir, Hijyenik ve Profesyonel Konaklama

Loyal Friend’i benzersiz ve güvenilir bir yuva yapan noktalar;

  • Dostlarımıza Özel alanlar : Loyal Friend’de misafir ettiğimiz tüm dostlarımız onlara ayrılan özel alanlarda konaklar ve egzersizden beslenmeye kadar tüm ihtiyaçları eksiksiz bir şekilde karşılanır.
  • Uzman Personel : Misafirlerimizin gerek ihtiyaçlarının karşılanması gerekse de günlük yaşamlarının disipline edilerek sosyal hayata uyum sağlamaları süreci uzman personelimiz aracılığıyla yürütülür. 
  • İlgi ve Sevgi : Dostlarımızın tümüyle yakından ilgileniyor ve onların dilinden anlayarak yokluğunuzu bir an dahi hissetmemelerini sağlıyoruz.
  • Düzenli Denetim ve Kontrol : Köpek otelimiz ve eğitim merkezimiz günlük periyotlarla dezenfekte edilir ve böylelikle dostlarımızın % 100 hijyenik ortamlarda konaklaması sağlanır. Buna ek olarak; otelimiz T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından da düzenli olarak denetlenir ve ilgili kurumun yaptığı denetlemeler sonucu verilen ruhsat ile hizmet verir. 

Tüm bunlara baktığımızda; Loyal Friend’in standart köpek konaklama merkezlerinden farklı olarak hayatınıza renk katan dostlarınızın gerek hemcinsleri gerekse de yeni nesneler, sesler ve ortamlar ile sosyalleşmesine yardımcı olduğunu ve köpeğinizin günlük yaşamını disipline etmek için önemli adımlar attığını söyleyebiliriz.

Loyal Friend’de veteriner hizmeti var mı ?

Tüm canlılarda olduğu gibi köpeklerimizde de ani gelişen sağlık problemleri ile karşılaşabilir ve bu durum karşısında göstereceğimiz refleks, köpeğimizin yaşamını doğrudan etkileyeceğinden oldukça önemli ve kritiktir.

Köpekler ile iyi anlaşmasının yanında köpeklerin beslenme, bakım, eğitim ve olası sağlık problemlerininin tümüne hakim olan uzman köpek eğitmenlerinin yer aldığı Loyal Friend’de dostlarımızın olası sağlık problemlerine mümkün olan en kısa sürede çözüm üretmek adına 7/24 veteriner hizmeti de bulunur.

Loyal Friend’de tüm köpekler aynı ortamda mı konaklıyor ?

Günümüzde insan yaşamını paylaşan yüzlerce köpek ırkı vardır ve her bir ırkın yalnızca fiziksel özellikleri değil davranışsal yapıları da farklıdır. Dolayısıyla tüm köpeklerin aynı ortamda misafir edilmesi gibi bir durum kesinlikle mümkün değildir.

Loyal Friend’de dostlarımıza özel alanlar dışında onları gruplandırarak sürekli kontrol altında tuttuğumuz ve olası anlaşmazlıklara anında müdahale ettiğimiz konaklama ortamları bulunur.

Köpeğimi Loyal Friend’e emanet etmek istiyorum, ne yapmalıyım ? 

Köpeğinizi yokluğunuzu mümkün ölçüde hissetmeyecek, günlük ihtiyaçlarının eksiksiz karşılanacağı, hemcinsleri ile zaman geçirebileceği ve yeni bir sosyal çevreye adaptasyon yeteneğini geliştireceği bir yuvaya emanet etmek için tek yapmanız gereken Loyal Friend ile iletişime geçmek. 

Loyal Friend, misafir edeceği dostlarının otele ulaşımında özel pet taksi kullanılır ve böylelikle ilk andan itibaren dostlarınızın konforu ve güvenliğini garanti altına alır.

Loyal Friend’in köpek oteli ve eğitimi hizmetiyle ilgili merak ettiğiniz her şey; https://loyalfriend.com.tr