Kovid-19’a reçete yazan Livaneli bu sefer sona ereceği tarihi açıkladı

Zülfü Livaneli daha önce sosyal medya hesabından paylaştığı ilaç listesiyle tepki çekmişti. Livaneli son olarak salgının yaz aylarında geçeceğini savundu.

Kovid-19’a reçete yazan Livaneli bu sefer sona ereceği tarihi açıkladı

VERYANSIN TV

Tüm dünyayı aylardır etkisi altına alan bir Koronavirüs salgınıyla mücadele ediyoruz. Her geçen gün vakaların ve ölümlerin artmasıyla endişelerimiz de artıyor. Bilim adamları ve doktorlar yeni ilaç, aşı ve tedavi yöntemleri üzerinde çalışıyor. Kovid-19’e karşı tam etkili bir ilaç henüz açıklanmadı. Buna rağmen özellikle sosyal medyada ilaç isimler dolaşıyor. Zülfü Livaneli geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabından ilaç listesi paylaşmış ve başta doktorlar olmak üzere aklı başında her kesimin tepkisini çekmişti.

Paylaşımlarından dolayı özür dilemeyen Livaneli, hakkında korona virüse yakalandığı iddiaları gündeme gelince sosyal medya hesabı üzerinden durumunun iyi olduğunu belirtmişti. Livaneli, geçtiğimiz gün CHP’li Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın Yotube kanalı üzerinden yapılan canlı yayına konuk oldu. Ali Kılıç ile bir süre sohbet eden Livaneli, koronavirüs salgını hakkında konuştu. Livaneli, “Ben size bir şey söyleyeyim. İçime öyle doğuyor, yaz aylarında bu geçer” dedi.

Zülfü Livaneli’nin şubat ayında New York’taki kitap tanıtımı ve konser etkinliklerine giden birçok Türkte koronavirüse rastlanmıştı.

Koronavirüs Türklere o konserde bulaşmış