Kurallar hiçe sayıldı! Ünlülerden koronavirüs partisi

Etiler’deki Akmerkez Residence’ta ünlü isimlerinde de katıldığı "korona" partisi kameralara takıldı. Partide Kerim Sabancı, Kaan Kalyon ve Caner Karaloğlu ile oyuncu Öykü Çelik ve Fenerbahçe’nin Arjantinli futbolcusu Jose Sosa da vardı.

Kurallar hiçe sayıldı! Ünlülerden koronavirüs partisi

Hürriyet'ten Sayit Durmazın haberine göre, koronavirüs kısıtlamaları cemiyet hayatının tanınmış isimlerini ve ünlüleri durduramadı.

Koronavirüsü umursamadan bir araya gelen yaklaşık 70 kişi, maske ve sosyal mesafe kurallarını hiçe sayarak sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi.

Partiye katılanlar arasında cemiyet hayatının tanınmış isimleri Kerim Sabancı, Kaan Kalyon ve Caner Karaloğlu ile oyuncu Öykü Çelik ve Fenerbahçe’nin Arjantinli futbolcusu Jose Sosa da vardı.

Ünlü isimler gecenin sonunda görüntülenmemek için rezidansı otopark kapısından terk etti. Sabaha karşı partiden çıkan diğer davetliler ise yüzlerini gizleyerek objektiflerden kaçtı.

Ünlü iş insanı Caner Karaloğlu partinin yapıldığı rezidansa arkadaşlarıyla beraber girerken objektife yansıdı. Davetliler parti çıkışı yüzlerini gizledi.

Özel partiye katılan Jose Sosa bir süre önce koronavirüse yakalandığı haberleriyle gündeme gelmişti.

Kaan Kalyon