Kutup Macerası (Eight Blow) filmi hangi TV ekranında

Kutup Macerası (Eight Blow) filmi

Kutup Macerası (Eight Blow) filmi hangi TV ekranında

KUTUP MACERASI (EİGHT BLOW) FİLMİ OYUNCULARI VE KONUSU  

Kutup Macerası (Eight Blow) filmi  21 Nisan 2006 yılında vizyona girdi ve Frank Marshall’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Kutup Macerası (Eight Blow) filmi macera ve dram türünde çekildi.

ABD yapımı olan film Türkiye’de 16 hafta boyunca vizyonda kalırken 38.457 seyirci tarafından izlendi. Filmin Türkiye’den elde ettiği hasılat geliri ise 296.037,00 TL olarak açıklandı. Peki Kutup Macerası (Eight Blow) filmi başrol oyuncuları kimler?

KUTUP MACERASI FİLMİ KONUSU

Antartika’da, Dr Davis McClaren ile yaptıkları bir seferin ardından, kızak köpeği eğitmeni olan Jerry Shepherd, meslektaşları ile birlikte kutupları terk etmek zorunda kalır. Ciddi bir kar fırtınası yaklaşmaktadır. Köpeklerini daha sonra kurtarmak üzere bağlar. Ancak misyon çağırır ve köpekler kendi kaderlerine kalırlar. Altı ay boyunca Jerry kurtarma misyonu için bir sponsor arayıp dururken köpekleri hayatta kalma mücadelesi verirler. Maceracı ve güzel pilot Katie ise bu süreçte Jerry’nin yanında olandır.

KUTUP MACERASI (EİGHT BLOW) FİLMİ OYUNCULARI

Kutup Macerası filminde Paul Walker, Jason Biggs, Bruce Greenwood, Moon Bloodgood, Wendy Crewson, Dan Ziskie, Malcolm Stewart, August Schellenberg oynuyor