Levent Göktaş adına açılan hesap sahte mi? Avukatlarından açıklama…

Hablemitoğlu suikastının firari şüphelisi emekli Albay Levent Göktaş'ın avukatları tarafından yapılan açıklamada, sosyal medyada "Mustafa Levent Göktaş" adı altında paylaşımlar yapan hesapların müvekkillerine ait olmadığı belirtildi.

featured

Necip Hablemitoğlu suikastının planlayıcısı olduğu gerekçesiyle hakkında yakalama kararı çıkarılan ancak kaçıp izini kaybettiren emekli Albay Levent Göktaş adına açılan sosyal medya hesabından bir açıklama yapıldı.

“Bu akşam saat 22.00’da her şeyi belgeleri ile açıklamaya başlıyorum. Yarından itibaren video çekmeye de başlayacağım” denilen açıklamada şu ifadeler yer aldı:

1-Herkese iyi akşamlar. Güven Sorunu olmaması için herhangi bir şüphe olmaması için belgeleri de yarın videolu bir şekilde açıklayacağım. Daha doğru olacağını düşünüyorum.Ayrıca Gözümün gördüğü hiçbir şeyden korkmadım.Kendimi Harp Okulundan mezun olmuş Teğmen gibi hissediyorum.

2-Yarından itibaren videolu anlatımlarım olacak. Net söylüyorum bazıları bu gece uyku uyumasın.Gerçek neymiş yarın görüşeceğiz. Beni Yere göğe sığdıramayıp dar zamanda yanımda olmayanlar k**** kursağında büyüyenler görüşeceğiz.Beni kullanıp bir kenara atanlar kabusunuz olacağım.

3-Siz korunaklı konaklarda kalırken ben sırt çantası ile orada burada geziyordum. K**** kursağında büyüyenler uyumayın lan uyumayın o tuğlayı Yarın çekiyorum. Altta kalanın canı çıksın!

4-Ve şunu aklınızdan çıkarmayın beni Sedat Peker ile karıştırmayın! Devlet denilen aygıtı başınıza geçiririm! Ben yanarsam Siz de yanarsınız net!

 

 

Levent Göktaş’ın avukatı Hüseyin Ersöz Twitter hesabından söz konusu hesaba ilişkin açıklama yaptı. Ersöz, Göktaş ailesi adına yaptığı açıklamaya “Müvekkilimiz Mustafa Levent Göktaş’a ilişkin Kamuoyu Duyurusunda yazanlar dışında, hiçbir spekülasyona itibar edilmemesini rica ediyor; bu konuda herkesin gerekli duyarlılığı göstermesini bekliyoruz.” notunu düştü.

Yapılan açıklama şöyle:

Avukat Hüseyin Ersöz katıldığı TELE1 canlı yayınında da özetle şunları söyledi:

“Bunu kimin yaptığı ya da neyi amaçladığı konusunda yorum yapmam mümkün değil. Ben ailesinin ve Mustafa Levent Göktaş’ın avukatıyım. Biz devam eden adli süreçle ilgili hiçbir açıklama yapmadık. Levent Göktaş’a, hakkında gözaltı kararı verildiği günden bu yana hiçbir şekilde ulaşamadık. Kendisiyle herhangi bir iletişimimizin olmadığını ifade edeyim.

Hablemitoğlu’nun avukatı aynı zamanda benim çok yakın arkadaşım. Kendisini arayıp bir şey sormak ihtiyacı bile duymadım. Bunun sebebi, bu adli sürece müdahale olarak nitelendirilebilecek bir davranış.

Bu biraz bot bir hesap görüntüsünde. Sedat Peker ile ilgili değerlendirmeler… Bu üslubun Levent Göktaş’ın üslubuyla örtüşmediğini ifade edeyim. Ailesi de aynı görüşte.”

‘BUNLARIN HİÇBİRİ DOĞRU DEĞİL’ DEDİ

Ersöz, Göktaş’ın gözaltına alınma sürecinden önce hakkında sosal medyada çıkan bazı iddialar üzerine kendisini arayarak, “Bunların hiçbiri doğru değil’ dediğini aktardı. Levent Göktaş’la en son hakkında gözaltı kararı verildiği tarihte haberleştiğini belirten Ersöz, o tarihten sonra kendisiyle bir iletişiminin olmadığını söyledi.

AVUKAT CELAL ÜLGEN: FETÖ’CÜLERİN AÇTIĞI BİR HESAP

Levent Göktaş’ın avukatlarından Celal Ülgen de, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada,
“Şimdi kesin gerçeği söylüyorum. @levent_goktas hesabı Mustafa Levent Göktaş’ın hesabı değildir. Bu sahte Hesap Celal Ülgen Düşmanlığı ile kendisini ele verdi. Bu Hesap Fetö’cülerin açtığı bir hesaptır. Ve desteksiz sallıyor.” ifadelerini kullandı.

Ülgen daha önce Odatv’den Ersin Eroğlu’na yaptığı açıklamada, Göktaş’ın bir açıklama yapmasını beklediğini ifade ederek şunları söylemişti:

“Levent Göktaş benimle iletişim kuramıyor. İletişim kurduğu anda dinlemeye takılacağını biliyor. Fakat Levent Göktaş’ın bir açıklama yapmasını bekliyordum. Onun adına açılan sosyal medya hesabından bugün yapılan paylaşımlara bakarak Göktaş’a ait olup olmadığını anlayacağız. Yarından itibaren de video çekeceğini ifade etmiş.”

 

Levent Göktaş adına açılan hesap sahte mi? Avukatlarından açıklama…

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

3 Yorum

  1. 8 ay önce

    o tweetler levent göktaşın kişilik profiliyle uyuşmuyor ben onun “beni kullandılar” falan filan diyeceğini ordaki gibi ergen işi laflar edeceğini sanmıyorum o tweetleri atacak karakterde biri olsaydı göz önünden düşmezdi adamın o kadar operasyonu var bir kere bile tvye çıkmadı sosyal medyaya girmedi levent göktaş çok daha ağır başlı ciddi biri olmalı dizilerden alıntı videolarla milleti coşturma peşinde olacağını hiç sanmıyorum

  2. 8 ay önce

    Umit edilir ki bu pazarlikci aciklamalar kendisine ait degildir. Umit edilir ki Necip Hablemitoglu’nun katilleri ile is tutmamistir. Acik yazayim cunku Necip Hablemitoglu’nun hakki var. Eger ki bunlar kendi aciklamalari ise, ve Necip Hablemitoglu’nun katilleri ile iliskili ise, pkk dan daha asagiliktir kanimca.

  3. 8 ay önce

    Ya Sedat Peker bir film çevirdi ya da birileri Sedat Peker özentiliğini Levent Göktaş’a giydirmeye çalıştı.

Giriş Yap

Veryansın TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!