Luiz Gustavo'dan takım arkadaşlarına tepki: Karışmıyorum o zaman!

Fenerbahçe'de Yeni Malatyaspor maçında oynanan silik futbol ve alınan 3-0'lık kötü mağlubiyet takım içindeki bazı sorunları da gün yüzüne çıkardı.

Luiz Gustavo'dan takım arkadaşlarına tepki: Karışmıyorum o zaman!

Fenerbahçe'de takım içinde Luiz Gustavo problemi baş gösterdi. Sarı Lacivertli futbolcuların, Beşiktaş maçında bir pozisyonda Aboubakar'a gerekli müdahaleyi yapmadığı için Mauricio Lemos'a sert tepki gösteren Luiz Gustavo'yu bu konuda haklı bulmadıkları, Brezilyalı oyuncunun da buna karşılık "Tamam o zaman ben de bundan sonra hiçbir şeye karışmıyorum" dediği ortaya çıktı.

Fenerbahçe'nin Aziz Yıldırım döneminde medya direktörlüğü görevini yapan ve Ali Koç'un başkan olmasıyla görevinden alınan Fatih Demirkol'un HaberGlobal kanalında verdiği bu bilgi, takım içinde futbol dışı problemlerin olduğunu da gösterdi.

NE OLMUŞTU? 

Beşiktaş maçında Aboubakar'ın ilk golünde şut çekmesine izin veren ve ilk dakikalarda takımın geriye düşmesinde payı olan Lemos, ileriki dakikalarda başka bir pozisyonda yine Aboubakar'ın topu ayağında tutmasına izin verince arkadan Luiz Gustavo gelmiş ve Aboubakar'a faul yaparak pozisyonu sonlandırmıştı. Gustavo, faulun ardından Lemos'a sert tepki göstermiş, ikilinin arasına takım arkadaşları girmiş ve tartışma sonlanmıştı.