Maç sonu darp edilen Gökhan Çıra: Fatih Terim mafya mısın?

Galatasaray'ın 4-0 kazandığı Tuzlaspor karşılaşması sonrası saldırıya uğrayan Tuzlaspor futbolcusu Gökhan Çıra, kendisine saldıran Fatih Terim'in ekibinden olduğunu iddia etti.

Maç sonu darp edilen Gökhan Çıra: Fatih Terim mafya mısın?

Tuzlaspor-Galatasaray maçı sonrası çıkan kavganın içinde yer alan Gökhan Çıra, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Başının şiştiğini ve boğazının çizildiğini gösteren Çıra, “Bana bunu Fatih Terim’in ekibinden biri yaptı. Kel birisiydi, kafası da yarılmıştı.” dedi. Çıra, polisin de kendisini darp ettiğini belirtti.

Çıra’nın açıklamaları:

“Allah’a şükür iyi ki böyle bir takımı tutmamışım. Sen Muslerasın bana gelip küfür ediyorsun. Sen Fatih Terim İmparatorsun demi? Benim gözümde artık hoca falan değilsin yanında yardımcı hocan gelip bana kafa atıyor sen hala mafyalık yapıyorsun. Gökhan Çıra kim diyorsun? Gökhan Çıra benim buyur gel vurdur hocam. Muslera seni çok seviyordum ama sen sahada iyi görünen kamera arkasında neler yaptığını bu gün gördüm. Şunu da bilin, beni sakın eşimle vurmaya kalkmayın. Ben eşimin ölene dek arkasındayım. Eşimle bana gelene ben daha çok gelirim. Bunu da böyle bilin. Erkek olan yüzüme konuşsun”