Masumlar Apartmanı İnci diziden ayrılıyor mu?

TRT 1 ekranlarının beğeni toplayan dizisi Masumlar Apartmanı'nda Farah Zeynep Abdullah'ın diziden ayrılacağı iddia edildi.

Masumlar Apartmanı İnci diziden ayrılıyor mu?

2. sezon onayını şimdiden alan Masumlar Apartmanı dizisinde üzen bir haber geldi. hem kitap hem senaryo da İnci karakteri işlevi bitiyor. Masumlar Apartmanı İnci'si kitapta olduğu gibi ailesini alıp Eskişehir'e taşınacağı öğrenildi. Han ve İnci aşkı kötü sonla bitecek ve Masumlar Apartmanı İnci diziye veda edeceği iddia edildi.

Masumlar Apartmanı dizisinde Farah Zeynep Abdullah hem Ezgi Mola hem Merve Dizdar ile arası çok iyi. Senaryo ekibi sezon finalinde Farah Zeynep Abdullah ayrıldı gösterecek. Ancak şu an için yeni yollar yeni senaryolar arandığı bilgisi geliyor. Yeni bir başrol kadın oyuncusu Birkan Sokullu canlandırdığı Han karakteri için şart olacak ancak Farah diziden çıkmaması için ekibin seferber olduğu da gelen bilgiler arasında. Ancak şu an için Farah Zeynep Abdullah ile Masumlar Apartmanı 2. sezon anlaşması yapılmadığı öğrenildi.

TRT 1 ekranların ilgiyle izlenen dizisi Masumlar Apartmanı sezon final tarihi açıklandı. Masumlar Apartmanı 37. bölümüyle ekran macerasını tamamlayacak. Masumlar Apartmanı Eylül ayında yeniden ekranlara dönecek. Masumlar Apartmanı 2. sezon sürpriz isimlerin dahil edileceği öğrenildi.